3 paprasti būdai, kaip namuose susikurti pavasarį

Pagaliau į mūsų kalendorių, širdis ir, tikėkimės, aplinką atėjo tikrasis pavasaris. Staiga, po ilgų pilkumos ir šalčio mėnesių, aplinkui pradėjo čiulbėti paukščiai, oras tapo gaivesnis, o žmonių šypsenos – platesnės. Tačiau džiaugsmo ir artėjančio šiltojo metų sezono pranašų galima ieškoti ne tik lauke – pakvieskite pavasario žiedus ir į savo namus. Dalinamės su Jumis trimis įkvepiančiomis idėjomis, kurios neabejotinai įneš šiltojo metų laiko žavesio ir į Jūsų interjerą. 

1. Pastelinės spalvos

17_03_Spring_deco_pastel

Pastelinės spalvos užsitikrino stiprias savo pozicijas namų interjeruose ir tikriausiai tokios tendencijos išliks dar netrumpą laiką. Jeigu Jūsų namuose dominuoja šviesūs dangiški, smėliniai, balti, geltoni ar rudi atspalviai – tuomet Jums didelių pokyčių nereikia. Jeigu svarstote įsigyti naujų baldų – tuomet rinkitės baltą arba šviesiai pilką spalvas su medžio motyvais – pavyzdžiui – klasikines ir tuo pačiu prabangias Skandinaviško stiliaus spintas, komodas, kavos staliukus, kėdės bei sofas. Nepamirškite šviesiai rožinių ar baltų antklodžių ir pagalvių, kurios puikiai derės su panašių spalvų dekoratyvinėmis pagalvėlėmis bei pledais. Jeigu baldai namuose pilki – rinkitės visiškai baltų, koralų ar kitų šviesių spalvų užuolaidas. Visgi, jeigu kambariuose mėgstate tiesioginius saulės spindulius, tuomet neutralių spalvų žaliuzės puikiai suteiks privatumo nakties metu. Kaip akcentus rinkitės metalinius arba bronzos spalvos aksesuarus – sieninius laikrodžius, žvakides, krepšius ir t.t. 

2. Ryškios spalvos ir linksmi geometrinių figūrų motyvai

17_03_Spring_colours

Jeigu mėgstate ryškias spalvas, kontrastus, skirtingas formas ir įdomias tekstūras, namus puoškite įvairiausiomis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis – apvaliomis, kvadratinėmis, gyvūnų formos ir pan. Jos, net ir pavargusiam kambariui, suteiks gyvybės ir žaismingumo. Maišykite ryškią geltoną, žalią, mėlyną, raudoną su ramesniais - tamsiai pilkais, rudais, mėlynais, žaliais atspalviais. Na, o nuotaikai pakelti įsigykite paveikslų su gyvūnais, geometrinėmis figūromis ar linijomis. 
Jeigu jau pradėjote pokyčius savo gyvenamąjame kambaryje, net negalvokite ties tuo sustoti – įneškite spalvų į savo virtuvę bei vonią. Įsigykite spalvingų ir itin praktiškų įvairiausių dydžių ir formų maisto laikymo dėžių arba naują medinę dėžutę arbatai. Svajojate apie ryškiai raudonus, geltonus ar mėlynus rankšluosčius? Dabar pats laikas juos įsigyti! O tuo pačiu iš anksto pasiruoškite vasaros sezonui – nepamirškite paplūdimio rankšluosčių jeigu mėgstate leisti laiką prie upės ar ežerų. Galite rinktis iš visų įmanomų spalvų – puoškite namus tokiomis detalėmis, kurios atspindės Jūsų skonį ir charakterį. 

3. Natūralu ir arčiau žemės

17_03_Spring_deco_natural

Modernus ir šiuolaikiškas sprendimas gamtos mylėtojams – Šiaurietiško stiliaus interjeras su žemės spalvos akcentais. Tokiuose namuose labai gražiai atrodys ąžuoliniai baldai, kurie savo paprastumu ir natūralumu sukurs nepakartojamą įspūdį. 
Jaukumo ir šiltumo į tokius namus įneš mažesnės ar didesnės dekoratyvinės pagalvėlės bei pledai, kai mėgausitės šiltais vakarais savo balkonuose ar terasose su savo mylimais žmonėmis ar knyga rankose. Atėjus pavasariui ir vasarai – žvakidės bei žvakės tampa neatsiejama tokio metų laiko dalimi, kai po darbingų dienų norėsite tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti. 
Galiausiai, kol viskas lauke sužaliuos, pasirūpinkite žiedais savo namuose. Pamatysite, kaip aplinka taps kur kas jaukesne, kai ant palangių pastatysite keletą augalų. 

Visgi, nėra recepto tobulam pavasario įkvėptam interjerui, tad nebijokite ekpermentuoti su skirtingomis tekstūromis, spalvomis ir medžiagomis – tik taip pasieksite trokštamą rezultatą! Tai džiaugsmo, pozityvumo ir harmonijos kupinas laikas, tad sukurkite aplink save ir būtent tokią atmosferą!