3 šių metų Kalėdų dekoravimo spalvos

Šviesos greičio link mūsų ir vėl artėja nuostabus ir ypatingas metų laikotarpis. Vieni jau pasipuošė namus, o kiti dar tik ieško dekoracijų ir, žinoma, idėjų. Mes Jums siūlome tris Kalėdų stilius pagal spalvas: Baltos Kalėdos, Klasikinė raudona ir Auksinė. Išsirinkite gražiausias Kalėdines dekoracijas savo namams!

1. Baltos Kalėdos – tyli elegancija

Balta – tai sniego spalva. Ji simbolizuoja švarą, tiesą, tyrumą ir naują pradžią – kaip ir artėjantys naujieji metai. Balta spalva puikus pasirinkimas jeigu esate Skandinaviško stiliaus mėgėjas: kėdės, naktiniai staliukai, lentynos ir t.t. Mes tiesiog įsimylėjome baltas dekoratyvines pagalvėlesnuotraukų rėmelius, kuriuose galima sudėti gražiausias 2016 metų akirmirkas, o taip pat baltas žvakes ir kitas dekoracijas, kurios vietą Jūsų namuose ras, neabejojame, tiek šventiniu laikotarpiu, tiek jau ir po šventinio siautulio. Prie baltos puikiai derės sidabriniai ar stikliniai aksesuarai – Kalėdiniai žaisliukai, lemputės ar žvakidės.

2. Klasikinė raudona – tradicinis žavesys

Kalėdų senelis ir jo elnias Rudolfas turbūt yra viena iš priežasčių, kodėl ne vienam iš Jūsų Kalėdos asocijuojasi su raudona spalva. Jeigu siekiate sukurti stebuklingą ir tradicinę nuotaiką savo namuose – Jums prireiks raudonos. Raudoni žaisliukai, lemputėsžvakės ir dovanų popierius labia gražiai žiūrėsis prie žalios Kalėdinės eglutės. Kad išgautumėte dar geresnį efektą, tradicinį savo apklotą pakeiskite raudonu, Kalėdiniu, padėkite keletą dekoratyvinių pagalvėlių ar kėdžių pamikštinimų. 

3. Auksinė – paslaptingas stebuklas

Bližgučiai ir rudi tonai suteiks Jūsų namams prabangos. O ir pastangų sukurti tokią atmosferą neprireiks labai daug – pakanka tik tinkamų spalvų dekoracijų (auksinės, rudos, smėlinės ir sidabrinės). O jeigu Jūs pasiruošę iš esmės atnaujinti interjerą – mediniai baldai ir blizgūs metaliniai aksesuarai gražiausiai derės su auksiniu Kalėdiniu stiliumi.  
Na, o iš tikrųjų, visai ne taip ir svarbu kurį stilių pasirinksite, kadangi kiekvienas jų sukurs nuostabią Kalėdinę nuotaiką Jūsų namuose. O džiaugsmas būti kartu su savo brangiausiais žmonėmis, Jūsų meilė vienas kitam ir puikus nusiteikimas neabejotinai pripildys Jūsų erdves šviesa ir jaukumu.