Nesvarbu, kokį darbą atlieki dirbdamas iš namų, tinkamas darbo vietos įrengimas padidins produktyvumą ir pagerins nuotaiką. Stalas ir kėdė yra svarbiausi, o jei dirbi kompiuteriu, turėk omenyje, kad šie baldai tam tikrais aspektais ir elementais skiriasi, tad skirtingų profesijų atstovams reikėtų atkreipti į tai dėmesį renkantis. Susipažink su gausia JYSK biuro baldų kolekcija, kad įsirengtum tinkamiausią darbo vietą!

KŪRYBINIAM DARBUI

Kūrybiniam darbui reikalinga kūrybinga aplinka. Ją susikurti galima įvairiais būdais – naudojant skirtingas spalvas, dekoratyvinius elementus arba specialias formas. Kūrybingų žmonių aplinka neretai chaotiška, todėl siūlome įsigyti kuo didesnio paviršiaus stalą, kad viskas, ko reikia, būtų pasiekiama ranka. Taip pat pagalvok apie erdvę aplink stalą – ant sienos galėtų būti įrėmintų nuotraukų, kurios sužadintų kūrybiškumą, arba skelbimų lenta su darbų sąrašu ir keliomis asmeninėmis nuotraukomis. Smulkius reikmenis laikyk spalvingose dėžėse – jos padės sukurti savo tvarką.

Rašomasis stalas MARKSKEL

Biuro kėdė KOKKEDAL

Lentyna HERNING

Rašomasis stalas VANDSTED

Biuro kėdė HVIDOVRE

Skelbimų lenta STOUBY

Rašomasis stalas TAMHOLT

Biuro kėdė REERSLEV

Šiukšliadėžė ALBIN

RUTININIAM DARBUI

Jei dirbi su dokumentais arba jeigu tenka įvedinėti duomenis, reikalinga ergonomiška darbo stotis. Pirmiausia išsirink tinkamą kėdę, nes sėdėti tenka ilgą laiką. Siūlome rinktis tokią kėdę, kurios reguliuojamas ne tik aukštis, bet ir atlošas bei ranktūriai. Tokią kėdę bus lengviausia pritaikyti asmeninėms reikmėms ir savo patogumui. Geriausias sprendimas šiuo atveju būtų pakeliamasis darbo stalas – galėsi nusistatyti tinkamiausią aukštį ir kai norėsi sėdėti, ir stovėti. Dirbti stovint jau kurį laiką darosi populiaru, nes kūno padėties pasikeitimas leidžia pailsėti, taigi teigiamai veikia protinę veiklą ir darbingumą. Taip pat nepamiršk svarbių dokumentų laikymo vietos – optimalus sprendimas būtų iš atskirų stalčių sudaryta lentyna, kurią galima pastatyti ten, kur nori.

Rašomasis stalas LIMFJORDEN

Biuro kėdė KASTBJERG

Lentyna MOSBJERG

Rašomasis stalas SLANGERUP

Biuro kėdė RAZER Z TYPE

Kilimas SANDELTRE

Rašomasis stalas LANGAGER

Biuro kėdė SNEDSTED

Stalinė lempa ISAK

JEI DIRBI NE VISĄ DIENĄ

Jeigu namuose dirbi ne visą darbo dieną arba esi laisvai samdomas darbuotojas, svarbu, kad darbo vieta neužimtų per daug vietos ir netaptų kliūtimi tuo metu, kai nedirbi. Pavyzdžiui, jeigu nereikia ilgai sėdėti prie kompiuterio arba dokumentų, apsvarstyk galimybę nusipirkti valgomojo kėdę – siūlome įvairių patogių kėdžių, ant kurių malonu pasėdėti ir ilgiau. Pasirink mažą staliuką, kurio stalviršio plotis ir ilgis mažas – jį galėsi pastatyti prie neužstatytos sienos, taip pat naudoti knygoms arba kambariniams augalams laikyti. Kitas geras sprendimas labai trumpam darbui – sulankstomasis nešiojamojo kompiuterio staliukas, kurį lengvai perneši ir pastatysi bet kur.

Rašomasis stalas EGELEV

Biuro kėdė REERSLEV

Nuotraukų rėmelis TORD

Rašomasis stalas VANDSTED

Biuro kėdė ARNBORG

Krepšys ARE

Rašomasis stalas TRAPPEDAL

Biuro kėdė DALMOSE

Stalinė lempa JULIUS