Daiktų laikymo sprendimai kiekvieniems namams

Daugybė žmonių svajoja paversti savo namus jaukesniais, švaresniais ir tvarkingesniais – susikurti tokią erdvę, į kurią visada norisi sugrįžti. Mes vertiname tokius pažadus, tad norime Jums padėti juos ištesėti. Pradžiai, raskime būdų kaip namuose atlaisvinti šiek tiek erdvės – juk turbūt visi esame susidūrę su šia problema – arba turime per mažai vietos, arba per daug daiktų. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip tinkama daiktų laikymo sistema kiekviename kambaryje Jūsų namus pavers tvarkingesniais ir erdvesniais!

Puikiai sutvarkytas miegamasis ir spintos

storage blog

Turbūt ne vienas esame patyrę tą nusivylimą, kai atidarydami spintą ar komodą tikimės rasti būtent tą drabužį, kurį planuojame vilkėti, tačiau to padaryti nepavyksta, ar ne? Tokiose situacijose idealiausias sprendimas – įsigyti plastikinių dėžių, kuriose surūšiuosite megztinius, vasarinius drabužius, kojines ir kt. Plastikinės dėžės itin tinkamos ir nenešiojamų batų laikymui. Tokio tipo daugiafunkcinės dėžės gali būti naudojamos ir pagalvėms, antklodėms, patalynės komplektams bei kitiems spintoje laikomiems daiktams. Tiesiog pastumkite jas po lova ir tokiu būdu miegamojo tekstilę visada turėsite po ranka. Na, o norėdami sutaupyti dar daugiau erdvės, naudokite vakuminius maišus, kuriuos siūlome savo asortimente – tokiu būdu sutalpinsite dar daugiau šiuo metu nereikalingų daiktų.
Vis dėl to, plastikinės dėžės Jus ne itin žavi? Nesijaudinkite, galime pasiūlyti ir gausybę medžiaginių dėžių, o taip pat specialių stalčių skirtukų. Galėsite rinktis iš skirtingų dydžių bei modelių – tokiu būdu atskirsite daiktus bendroje spintoje, o gal tiesiog įnešite spalvų ir žaismingumo į savo mažųjų kambarį.

Daiktų laikymo sprendimai gali būti praktiški ir atrodyti puikiai

storage

Yra žmonių, kuriems patinka, kai kiekviena interjero detalė yra specialiai parinkta ir pritaikyta tik jų namams. Jeigu Jūs esate tarp tokių, tuomet rinkitės kartoninius ar pintus daiktų laikymo sprendimus, ir visai nesvarbu kur juos naudosite – giliai spintoje, po lova, už komodos, milžiniškoje pastatomoje lentynoje, ant palangės, o galbūt greta židinio. Kartoninės dėžės nėra tokios praktiškos, kaip plastikinės, tačiau jose galėsite laikyti smulkius daiktus, tokius kaip nuotraukos, atostogų suvenyrai, šventinės dekoracijos ar nedideli tekstilės gaminiai, kaip nosinaitės, rankų ar virtuviniai rankšluosčiai ir t.t. Pinti krepšiai pasitarnaus tvarkant darbo vietą, vonią ar netgi virtuvę.

Kai mažos dėžutės netinka

storage

Kartais, tam tikrose patalpose mažesnės dėžutės ir krepšiai negali visko sutalpinti. Pavyzdžiui, ar galite įsivaizduoti tvarką vaikų kambaryje be milžiniškos dėžės žaislams? Arba, kai Jūsų svečiai išeina namo ir Jums vėl reikia kažkur sudėti dekoratyvines pagalvėlės ir apklotus, kuriuos paruošėte būtent jiems? Nekalbame jau apie skalbinius! Tokiais atvejais neišsiversite be plastikinių dėžių, medžiaginių skalbinių ar žavių pintų krepšių. Pastarieji puikiai tarnaus ir kaip interjero akcentas – tiesiog išsirinkite tokį, kuris tiks Jūsų namuose.

Smulkiems daiktams virtuvėje ir vonioje

storage

Virtuvė ir vonia tiesiog neįsivaizduojamos be daiktų laikymo dėžių. Kaip kitaip sutvarkysite visus maisto produktus, stalo reikmenis, virtuvinius rankšluosčius ir pasirūpinsite didesne erdve ruošai? O geriausia tai, kad visuomet viską nesunkiai surasite! Plastikinės dėžutės puikiai tiks produktams šaldytuve ar lentynose, na, o pačias dėžutes, kai jų nenaudojate, galėsite sudėti viena į kitą ir taip sutaupyti vietos. Jeigu esate perfekcionistas – ant kiekvienos iš jų užklijuokite etiketę, kad tiek Jūs, tiek Jūsų šeimos nariai žinotų, kur kokie produktai laikomi.
Tas pats galioja ir vonios kambariui – bus daug lengviau visą kosmetiką ir rankšluosčius laikyti mieluose krepšiuose, o ne išmėtyti kažkur ant lentynų. Vonia atrodys gražiau ir sugaišite mažiau laiko tvarkydamiesi, kai turėsite nukelti vos keletą krepšių, o ne dešimtis kosmetikos buteliukų.

- - 
Pasiūlėme Jums keletą būdų, kaip įvesti tvarką namuose, tačiau į parduotuvę dar neskubėkite. Pirmiausia, sugalvokite, kur dėsite visas dėžes ir krepšius, kokio dydžio ir kiek vienetų Jums reikės. Na, o kai šiuos atsakymus turėsite, tuomet lauksime Jūsų mūsų parduotuvėse ar internetinėje svetainėje. Smagaus tvarkymosi!