Daiva_profile

Karjera yra svarbi ne tik mūsų darbuotojams, bet ir įmonei, kadangi ilgai ir sėkmingai dirbantys darbuotojai demonstruoja puikų žinių įsisavinimą bei jų praktinį pritaikymą įvairiose situacijose. Didžiuojamės, galėdami pasakyti, kad mūsų darbuotojai stengiasi ir siekia aukštesnių pozicijų įmonės viduje. Šiandien dalinamės dar viena sėkmės istorija - susipažinkite su Daiva Daubariene, kurios kelionė prasidėjo nuo paprastos pardavimų konsultantės. Šiandien ji yra vienos iš parduotuvių vadovė, o taip pat rūpinasi sėkmingu procesų užtikrinimu visame Lietuvos regione.

1. Kaip senai dirbate JYSK’e? Kaip klostėsi Jūsų karjera kompanijoje?  

Savo darbą kompanijoje pradėjau dar prieš 16 metų, pardavimų konsultantės pareigose, mažoje parduotuvėlėje Vilniaus pakraštyje. Regiono vadovė (tuometinė parduotuvės direktoriaus pavaduotoja Eglė Mačionienė) susirado mane ir paprašė pakonsultuoti apie Lietuvos baldų gamintojus, kurių gaminiai tiktų Jysk parduotuvei. Kadangi tuo metu norėjosi pokyčių, tačiau tuo pačiu patiko dirbti baldų prekybos srityje, pasiteiravau ar jiems nereikia darbuotojų. Plečiantis parduotuvių tinklui, atsirado galimybė išbandyti savo jėgas ir kitose pareigose tad nebijodama naujų iššūkių sutikau vadovauti parduotuvės kolektyvui ir tapau parduotuvės direktore.

2. Kas labiausiai Jus žavi Jūsų profesinėje srityje?

Man, kaip aktyviam žmogui labiausiai patinka monotonijos nebuvimas bei darbų įvairovė. Kompanijos darbo tempas, informacijos gausa ir kasdieniai iššūkiai įtraukė mane ir tapo mano antraisiais namais.

3. Kokie Jūsų pozicijos pagrindiniai privalumai ir kokie pagrindiniai iššūkiai?

Darbas įmonėje kupinas netikėtumų ir naujų iššūkių. Užimant procesų specialisto pareigas, kasdien tenka bendrauti su kolegomis įvairiais klausimais, perprasti Juos ir pažinti iš naujo. Kiekviena diena vis kitokia. Nors sunku susiplanuoti darbus, bet greitas tempas ir nuolatinis „bėgimas“ man patinka, todėl kas rytą į darbą keliuosi su šypsena ir puikia nuotaika.
Man suteikta galimybė išbandyti savo jėgas ir padėti parduotuvėms kasdieniniuose darbuose ne tik patarimais, bet ir konkrečiais darbais - dalyvauti LEAN‘o programoje, lankytis įvairiose konferencijose ir prisidėti prie naujų procesų kūrimo, kurie padėtų mūsų kasdienei veiklai. Manau, kad šios laikinos pareigos man bus labai naudingos ir atneš dar daugiau patirties ir naujų  įgūdžių.

4. Kokias galėtumėte pasidaryti išvadas ir kokie jausmai Jus užplūsta pačiai vertinant savo augimą ir vystymąsi?

Aš dirbdama JYSK  ilgus metus, vis dar noriu eiti į darbą, laukiu naujos dienos. Iš kiekvienos situacijos randu ko pasimokyti, noriu dalintis savo žiniomis su kolegomis. Dalyvavimas seminaruose, konferencijose atneša daug įgūdžių ir patirties. Esu dėkinga JYSK kompanijai už galimybę ne tik dirbti, bet ir tobulėti bei aktyviai dalyvauti kompanijos gyvenime.

5. Pasidalinkite linksmiausiu ar įdomiausiu nutikimu per savo karjerą Jysk’e.

Vienas iš įdomiausių nutikimų įvyko Rumunijoje, kai prieš parduotuvės atidarymą reikėjo spausdinti kainų etiketes. Kadangi šį darbą aš mokėjau, pasisiūliau padėti. Tuo metu programos buvo labai primityvios, tad prekių aprašymus reikėdavo pasidaryti patiems. Atsisėdusi prie kompiuterio supratau, kad su rumunų kalba man bus tikras iššūkis, bet greitai išmokau: spinta – „dulap“, lova – „pat“, antklodė –„ pătură”, pagalvė – „pernă” ir t.t. Vietiniams darbuotojams buvo labai linksma, matyt dėl lietuviško  tarimo, bet bendromis jėgomis su didele doze juoko ir puikia nuotaika kainų etiketės buvo atspausdintos.

6. Galbūt turite kažkokią įkvepiančią frazę ar posakį, kuris padeda Jums Jūsų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime?

Taip, turiu keletą mėgstamų ir mane įkvepiančių frazių: 
Atidėliojimas - laiko vagis. (E. Jungas) 
Darbas būtinas sveikatai.  (Hipokratas) 
Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė.  (J. V. Gėtė)