GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

JYSK rūpi, kad perkant ir po pirkimo Jums nereikėtų dėl nieko sukti galvos. Todėl daugeliui prekių teikiame „Geriausios kainos garantiją“, perkant su JYSK kliento kortele.
Jeigu per 30 dienų nuo pirkimo dienos rasite tą gaminį, kurį nusipirkote JYSK, kitur (JYSK arba kitoje parduotuvėje Lietuvoje) parduodamą už mažesnę kainą, grąžinsime permokėtą sumą suteikdami dovanų kortelę.

1. „Geriausios kainos garantijos“ sąlygos
1.1. JYSK lygina visų identiškų gaminių kainas. Žiūrėti toliau pateikiamas išimtis.
1.2. Prašymas grąžinti permokėtą sumą, remiantis geriausios kainos garantija, turi būti pateiktas per 30 dienų nuo pirkimo.
1.3. Lyginamos kainos turi galioti tuo metu, kai pateikiamas prašymas, remiantis geriausios kainos garantija.
1.4. Kad galėtų būti taikoma geriausios kainos garantija, reikia rasti identišką gaminį vienoje iš mūsų JYSK parduotuvių arba kitose parduotuvėse, esančiose Lietuvos ir Lenkijos teritorijose bei e-parduotuvėse, kurių adresas baigiasi: in.lt arba in.pl
1.5. Pateikite kainų etiketės nuotrauką su mažesne kaina (su matoma data ant kainų etiketės)
1.6. Turite pateikti prekės pirkimą iš JYSK patvirtinančią dokumentaciją (pvz., pirkimo čekį).
1.7. Jeigu rasite prekę kitoje parduotuvėje Lietuvoje, turite pateikti susijusią dokumentaciją, pvz., lankstinuką arba tos parduotuvės tinklalapio nuorodą su identiška preke, ir lyginama kaina turi galioti tą dieną, kai pateikiamas prašymas.
1.8. Lyginant prekių kainą, turi būti lyginama tik jų pardavimo kaina, neįskaičiuojant mokesčio už pristatymą ir kitų su preke susijusių mokesčių.

2. „Geriausios kainos garantijos“ prašymas ir išimtys
Geriausios kainos garantija taikoma tik 100 proc. Identiškiems gaminiams: turi būti tas pats modelis ir tos pačios techninės charakteristikos, įskaitant tą patį prekės ženklą ir (arba) gamintoją, tą pačią spalvą, tuos pačius matmenis, tuos pačius priedus, tą patį dydį, tą pačią sudėtį ir pan. Reiškia, 100 proc. Identiška prekė.

3. Gaminiams, kurie nėra tie patys, geriausios kainos garantija netaikoma
3.1. Ši garantija netaikoma išparduodamiems likučiams, akcijinėms prekėms, parduotuvių ir kt. Atidarymo proga teikiamiems pasiūlymams, parodų modeliams, prekėms su nuolaida,
       specialiems pasiūlymams, specialių kodų pasiūlymams perkant internetinėje parduotuvėje, sodo baldams ir išparduodamoms sezoninėms prekėms.
3.2. Ši garantija neapima paslaugų, pvz., pristatymo, specialių pasiūlymų, susijusių su pristatymu ir pan.
3.3. Ši garantija taikoma tik privačių asmenų pirkiniams ir netaikoma juridinių asmenų pirkimams.
3.4. Ši garantija taikoma tik konkrečiam pirkėjui, kuris atitinka ir tenkina visas geriausios kainos garantijos sąlygas ir reikalavimus.
3.5. Geriausios kainos garantija galioja tik toms prekėms, kurios pirktos JYSK interneto parduotuvėje www.JYSK.lt arba JYSK parduotuvėje Lietuvos teritorijoje.
3.6. Lyginamas gaminys turi būti parduodamas Lietuvoje, turi būti atsižvelgta į visus Lietuvoje taikomus mokesčius (pvz., PVM).

4. Baigiamosios nuostatos
4.1. Geriausios kainos garantijos ir neriboto grąžinimo akcijų privalumais negali pasinaudoti asmenys, kurie už prekės yra atsiskaitę lizingu.
4.2. Susisiekite su Klientų aptarnavimo skyriumi: info@JYSK.lt, arba apsilankykite mūsų parduotuvėje ir naudokitės minėta garantija.
4.3. Geriausios kainos garantija galioja nuo jos sąlygų paskelbimo dienos JYSK internetiniame puslapyje JYSK.lt.
4.4. JYSK (UAB „JYSK BALTIC“) turi teisę keisti geriausios kainos garantijos sąlygas arba nustoti ją taikyti bet kuriuo metu, apie tai pranešusi tuo pat būdu, kuriuo buvo informuota apie šios garantijos taikymą.