VEIDRODŽIAI

VEIDRODŽIAI JŪSŲ ASMENINIO STILIAUS ATSPINDŽIUI 0 prekių

Veidrodis namuose yra nepakeičiama detalė. Priklausomai nuo gyvenamosios vietos, veidrodžio funkcija gali skirtis. JYSK tikrai rasite jūsų poreikius atitinkantį veidrodį. Siūlome prieškambario, dekoratyvinius ir vonios veidrodžius, kuriuos priderinsite prie savo namų interjero. Naudokite veidrodžius kaip dekoracijos detalę, suteikiančią šviesos ir gyvybingumo namams. Naudodami šiuolaikiškus veidrodžius, galite lengvai sukurti savitą interjerą prieškambaryje ar svetainėje. Siūlome apvalius, kvadratiniuss ir asimetriškus veidrodžius, kurie puikiai tinks, paauglio ar svečių kambariui arba svetainei. Turime ir berėmių ir veidrodžių su rėmais, pagamintais iš medžio, metalo ir bambuko, todėl kiekvienas atras sau patinkantį.

Deja, prekių pagal Jūsų užklausą neradome.

Dideli ir maži veidrodžiai interjerui papuošti

Veidrodis yra labai praktiškas aksesuaras, tačiau tai taip pat gali būti ir puiki galimybė namams papuošti. JYSK siūlomi stilingi veidrodžiai suteiks bet kuriam Jūsų namų kambariui išskirtinio žavesio. Didelis, pastatomas veidrodis puikiai tiks miegamajam ar prieškambariui, nes leis matyti viso kūno atspindį, o mažas, apvalus ar kampuotas pakabinamas sieninis veidrodis gražiai papuoš koridoriaus sieną, vonią ar kambarių duris.

Turime veidrodžių skirtingų spalvų rėmais - auksine, sidabrine, balta bei juoda. Taip pat galime pasiūlyti įvairaus dizaino - dekoratyviniai, klasikiniai, senovinio stiliaus įkvėptais rėmais, be rėmų, apvalūs bei daug kitų variantų.

Pakabinami apvalūs ir ovalūs veidrodžiai pigiau

Dažno iš mūsų namuose dominuoja kvadratiniai interjero elementai ir baldai, tokie kaip stalai, kėdės, spintos, televizoriai ar paveikslai. Apvalūs bei ovalūs veidrodžiai gali padėti paįvairinti interjerą ir suteikti elegantiškas ir minkštas linijas. Toks veidrodis padės namuose sukurti skandinavišką stilių su minimalistiniu dekoru.

Taip pat siūlome kokybiškų veidrodžių tiek su rėmais, tiek ir be rėmų. Neabejojame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje rasite prekių atitinkančių kiekvieno pirkėjo poreikius, todėl, kad galime Jums pasiūlyti itin platų veidrodžių pasirinkimą įvairiausiomis kainomis. Atkreipkite dėmesį į mūsų siūlomus specialius pasiūlymus ir įsigykite interjero prekių pigiau jau šiandien!