Interjero tendencijos 2018-iesiems

Naujieji jau visai čia pat, tad pats laikas apžvelgti praėjusius 2017-uosius ir užmesti akį, ką pasiūlys 2018-ieji. Šiais metais siūlėme pamilti Skandinavišką stilių – papildėme savo asortimentą tokio tipo prekėmis ir supažindinome Jus su šio stiliaus subtilybėmis. 2018-ieji taip pat bus panašūs, tad paruošėmė Jums gidą apie ateinančių metų interjero tendencijas.

Svarbiausios interjero bei aksesuarų spalvos

Pirmiausia nesijaudinkite – Jums tikrai nereikės drąstiškų interjero pokyčių net jeigu Jums labai patinka naujausios interjero mados, kadangi ateinančiais metais namų stilius išliks panašus į tokį, kurį siūlėme šiais metais. Naujausiose kolekcijose vis dar dominuos pastelinės spalvos ir neryškūs atspalviai, kurie pabrėš patogumo ir praktiškumo svarbą.  Viena iš kitų metų naujienų – terakota spalvos paletė – nuo šviesiai rožinės iki sodriai raudonos ir netgi plytų raudonumo spalvos. Gelsvai rudi tonai suteiks Jūsų interjerui šilumos ir jaukumo. 2018-ieji – tai metai, kai namuose taip pat karaliaus mėlyna, raudona ir geltona spalvos. 

2018

Dangaus mėlynumo spalva taip pat patenka į madingiausių kitų metų atspalvių sąrašą. Maišydami ją su žalia ar geltona sukursite gamtą primenantį namų stilių. Vis dar populiari išliks bet kokio atspalvio pilka – nuo šaltų iki šiltesnių, beveik rudų tonų, kuriuos papildys kavos rudumo ar net juodi elementai. O juos bus galima derinti su garstyčių geltona, terakota ar Burgundijos raudona. 
Visi, kas namuose ieško harmonijos ir ramybės itin apsidžiaugs sužinoję, jog interjero dizaineriai 2018-iesiems sugalvojo „Tylos“ temą, kurią įkvėpė išaugęs žmonių užimtumas, nuolatinė konkurencija ir pasiekiamumas bet kam, bet kuriuo paros metu. „Tylos“ interjeras kupinas natūralių atspalvių bei audinių tiek balduose, tiek aksesuaruose – pavyzdžiui induose, vazose, apšvietime ir pan. 
Klasikinis Skandinaviškas stilius galės būti papildomas garstyčių geltonos ar sodriai žalios spalvos detalėmis. Na, o jeigu Jums ne itin patinka tokios spalvos, rinkitės kreminę rožinę. Mūsų parduotuvėse neabejotinai rasite tokių aksesuarų ar tekstilės gaminių – pradedant rankšluosčiais, vonios kilimėliais, dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, patalynės komplektais, pledais ir baigiant krėslais ar sofomis.

Dar daugiau Skandinaviško stiliaus - dar daugiau komforto ir poilsio

2018

Praktiškas ir puikiai atrodantis Skandinaviškas stilius ir toliau išliks madingu, tačiau jis bus jungiamas su kitais stiliais ir tokiu būdu leis ekpermentuoti bei sukurti itin unikalų namų interjerą. Pasauliniai dizaineriai teigia, jog 2018-ieji – bus modernizmo ir vintažo metai. Naujasis stilius bus seno ir naujo mišinys, vyraus 50-60ųjų metų baldai, atspindintys švarų ir šviesų interjerą. Kėdės, stalai, komodos, naktiniai staliukai ir pan. turės apvalias ir lenktas linijas. 
Kalbant apie medžiagą, itin populiariu išliks ąžuolas, o taip pat įvairių metalų deriniai tiek baldų pagrindinėse dalyse, tiek ir aksesuaruose. Na, o maksimalų komfortą užtikrins itin minkšti ir švelnūs audiniai, kuriuos malonu liesti.

Gamtos bei meno įkvėpti audiniai ir aksesuarai

2018

Interjeras turėtų perteikti namų savininko ramybę, tad 2018-aisiais bus itin svarbu susikurti tokią erdvę, kuri atspindėtų idealią harmoniją. Na, o tai padaryti visai nesunku jeigu į namus įsileisite gamtą. Yra gausybė spalvų ir audinių, kurie Jūsų erdvei suteiks jaukumo. Tas galioja ir kalbant apie namų tekstilę – mes galime pasiūlyti įvairiausių medvilnės ar vilnonių gaminių, tad Jums beliks apsispręsti, kas labiausiai derės Jūsų interjere. O galbūt pageidausite įsigyti kailio ar vilnos kilimą savo miegamajam ar milžinišką dekoratyvinę pagalvėlę jaukiems vakarams žiūrint mėgstamą filmą? 
2018-aisiais ir toliau vyraus gamtos raštai. Gyvūnų bei augalų tema, kaip pavyzdžiui milžiniški vabalai, drugeliai, gėlės ar lapai suteiks klasikiniam ir ramiam interjerui daugiau emocijų. O greta gamtos temos, į namus skverbsis ir meno įkvėptos formos (pavyzdžiui ant dekoratyvinių pagalvėlių ar pledų). Sienų papuošimai, tokie kaip rėmeliai ar foto paveikslai taps labiau abstraktūs ir įneš į namus modernumo. O kas svarbiausia – tokia sukurta erdvė labiau atspindės Jus pačius. 
- - - 
Laikai keičiasi, namų interjeras – taip pat. Pakeiskite kambaryje kad ir nedidelę detalę – ir pamatysite, atsinaujins visi namai. Sekite mus socialiniuose socialiniuose tinkluose ir sužinokite, kaip atnaujinti savo erdvę ir kitais metais!