Internetinės parduotuvės atnaujinimas

2014 m. rugpjūčio 26 d.

Pranešimas žiniasklaidai

 

 JYSK investavo beveik 200 tūkstančių litų į interneto parduotuvių atnaujinimą

Prekių namams ir interjerui kompanija JYSK investavo 172640 litų (50 tūkstančių eurų) į savo interneto parduotuvių Baltijos šalyse atnaujinimą. Svetainės perkeltos į naują platformą.

„Kasmet mūsų interneto parduotuvės tampa vis populiaresnės. Tai matome iš didėjančios apyvartos. Šiais metais, lyginant su praėjusiais, ji išaugo 80 procentų. Mes patobulinome JYSK interneto parduotuves, atsižvelgdami į šią tendenciją bei mūsų klientų pasiūlymus ir rekomendacijas. Tiksliau sakant, jas perkėlėme į visiškai naują ir modernią pardavimų platformą. Ši platforma yra labai panaši į didžiųjų interneto parduotuvių, tokių kaip Amazon.com“, – sakė JYSK generalinė direktorė Baltijos šalims Dace Zundure.

Anot, D. Zundure, nuo šiol JYSK interneto parduotuvėse bus galima patogiau surasti, peržiūrėti ir įsigyti norimas prekes. Taip pat naująją platformą galima daug paprasčiau nei senąją versiją atnaujinti pagal klientų poreikius ir sezoniškumą.

JYSK interneto parduotuvės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia nuo 2010 m. Didžiausias pirkėjų aktyvumas pastebimas Estijoje. Šiuo metu Estijos interneto parduotuvės apyvarta sudaro 50 proc. visų Baltijos šalių apyvartos. Lietuvoje per pirmuosius penkis šių metų mėnesius JYSK interneto parduotuvės apyvarta išaugo 29 proc. lyginant su praėjusiais metais.

Prekės, skirtos saugoti drabužiams ir kitiems daiktams, yra populiariausios Baltijos šalių JYSK interneto parduotuvėse. Lietuvoje JYSK interneto parduotuvėje 2014 m. populiariausios yra vasaros sezono prekės, tokios kaip sodo baldai ir batutai.

Daugiau informacijos:

Marija Čereškevičiūtė, „VRP Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos konsultantė

Tel. +370 684 05660, el. paštas: [email protected]