JYSKart

„JYSKart“ – tai projektas, kurio pagrindinis tikslas yra parodyti, kaip susikurti unikalias interjero detales pasitelkus vaizduotę ir panaudojus paprastus gaminius, kuriuos galite įsigyti JYSK parduotuvėse. Projekto komandą sudaro nestandartinių idėjų generatoriai ir menininkai, kurie gali viską įgyvendinti.

 

„JYSKart“ vaizdo filmo epizodai įkvėps jus kurti neįprastas, suasmenintas dizaino detales perdarant parduotuvėje įsigytus gaminius ir sukuriant kažką neįtikimo – pavyzdžiui, lempą iš pufo. Kiekvieno „JYSKart“ epizodo kūrimas prasideda nuo idėjos, kuri gali gimti iš žurnalų, filmų, paveikslų, gamtos ar vaizduotės. Kiekviena idėja vertinama kolektyviai, turint omenyje, kad gaminiai ir papildomi įrankiai turi būti lengvai prieinami ir panaudojami.

 

Mes apgalvojame kiekvieną aspektą siekdami sukurti vaizdo filmą, kurį būtų lengva suprasti ir malonu žiūrėti. Užsiprenumeruokite „JYSKart“ YouTube kanalą ir būkite pirmieji, kurie sužinosite, kaip paversti savo namus nepakartojamais panaudojant gaminius, kurie yra visiems prieinami kiekio ir kainos atžvilgiu. Sekite „JYSKart“ instagramo profilį, kad nuolat žinotumėte, kokie bus kiti epizodai ir kaip kiekvienas epizodas kuriamas.

 

Taip pat mums bus malonu išgirsti jūsų idėjas! Rašykite mums elektroninį laišką adresu art@jysk.lv, mes esami atviri bet kokiam bendradarbiavimui.

Prašome palaukti...

{{var product.name}} buvo pridėta į jūsų krepšelį. Ar jūs norėtumėte:

Tęsti pirkimą - Žiūrėti krepšelį
Tęsti pirkimą
Žiūrėti krepšelį