JYSK patarimai

Geriausias laikas pokyčiams yra dabar

Mūsų kūrybinė grupė sukūrė naujų epizodų seriją  – JYSKtips. Šiuose epizodose atskleisime Jums, kaip nesunkiai ir be didelių investicijų susikurti jaukius namus.
Dalinsimės praktiškais ir stilingais pasiūlymais, kaip išdėstyti baldus koridoriuje ar virtuvėje, kad būtų daugiau erdvės. Su profesionalių interjero dizainerių pagalba, sužinosite, kaip įsirengti skoningus namus Skandinavišku stiliumi, panaudojant įvairius tekstilės gaminius, baldus ar kitus dekoro elementus iš plataus Jysk prekių asortimento.

Naujausias epizodas:

Vonios kambario interjeras yra tiek pat svarbus, kiek ir visų kitų kambarių Jūsų namuose. Tinkamai parinkti baldai, dekoro detalės ir tekstilės gaminiai, sukuria tikrą hygge nuotaiką – jaukią, šviesią erdvę Jūsų poilsiui! Šviesios spalvos ir griežtos linijos, kartu su reikalingiausiais daiktais – erdvia vonios lentyna, dideliu veidrodžiu, patogiu suolu su krepšeliais, ir neutralių tonų vonios kilimėliais bei rankšluosčiais, pavers Tavo vonią į skoningą, minimalistinio stiliaus rojų. Balti baldai su kontrastingų tonų rankšluosčiais ir kitais smulkiais vonios kambario aksesuarais sukurs ypatingai harmoningą aurą.

***

Visus JYSKtips epizodus rasite JYSK Youtube kanale! Prenumeruokite kanalą ir nepraleiskite  mūsų komandos patarimų, kaip dekoruoti savo namus.
Sekite mus Facebook’e ir Instagram’e bei semkitės įkvėpimo kartu su JYSK!