KAIP APSIPIRKTI JYSK.LT?
1. Pasirinkite jus dominančią kategoriją JYSK.lt internetinėje parduotuvėje (pavyzdžiui: čiužiniai, spintos, biuro kėdės ir pan.). Pridėkite pasirinktą prekę į pirkinių krepšelį.
2. Eikite į „krepšelį“, kad peržiūrėtumėte pasirinktas prekes. Jei norite pridėti papildomas prekes, eikite į kitas kategorijas arba tiesiog tęskite savo pirkimą.
3. Patvirtinkite savo tapatybę vartotojo vardu ir slaptažodžiu arba, jei dar neturite paskyros, galite ją susikurti čia. Registracijos procesas yra greitas ir paprastas, jis leidžia jums peržiūrėti ankstensius užsakymus ir suvesti pirkimo informaciją tik kartą, kad to nereikėtų daryti kiekvieną kartą prisijungus.
4. Pasirinkite pristatymo būdą, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius: per „Omniva“ paštomatus, pristatymą į namus arba galite rinktis atsiimti patiems mūsų parduotuvėse, esančiose Vilniuje, Kaune, Klaipėpoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje. Papildomą informaciją apie pristatymo būdus rasite čia.  
5. Apmokėkite savo užsakymą kreditine kortele, naudodamiesi interneto banku arba sumokėdami grynais, kai užsakymas bus pristatytas. 
Mes siūlome naudotis tokiais interneto bankais:
• Luminor;
• SEB Banka;
• Swedbank;
• Nordea.
 
Apmokėti kreditine kortele gali kiekvienas VISA ir Mastercard naudotojas.
VISA
MasterCard
Galite naudotis lizingo paslaugomis, kurias teikia „Moki lizingas“.  Moki
Taip pat siūlome galimybę apmokėti užsakymą banko pavedimu.