Kaip atnaujinti savo virtuvės interjerą šį pavasarį?

Virtuvė, nesvarbu kokio dydžio ji bebūtų, tai ta namų vieta, kur praleidžiame daugiausia laiko – dirbame, gaminame ir priimame artimiausius svečius. Taigi, be abejonės, kiekvienas svajojame, kad ši erdvė būtų jauki ir svetinga. Šį kartą siūlome kelias išties pavasariškas virtuvės atnaujinimo idėjas. Paskubėkite, kol vis dar tęsiasi tvarkymosi ir švarinimosi sezonas. Pasiraitokite rankoves ir atnaujinkite erdvę, kurioje visai netrukus su artimaisiais susėsite prie Velykinio stalo!

1. Dideliems pokyčiams - nauji virtuvės baldai 

17_04_Kitchen_furniture

Virtuvė – tai namų širdis, kur visa šeima kiekvieną dieną kartu praleidžia daug laiko kartu. Nesvarbu maža ar didelė ši patalpa, jos plotą išnaudokite praktiškai ir tuo pačiu sukurkite jaukią aplinką. Jei esate tvirtai nusprendę šį sezoną iš esmės pakeisti visos virtuvės interjerą, lebgviausiai tą padarysite išsirinkę naujus, Jums patinkančios spalvos ir tekstūros baldus. Galite įsigyti ir vos keletą elementų – lentynas, stalviršį, kriauklę - priklausomai nuo laisvos vietos patalpoje. Šiuo atveju pakabinamos spintelės – tobulas pasirinkimas mažoms virtuvėms, o pastatomos - puikiai ras savo vietą didesnėse erdvėse. Pakabinamos medinės ar metalinės lentynėlės puikiai tiks visiems rakandams, kurie nuolatos turi būti po ranka. 
Jeigu virtuvėje mėgstate dirbti, ruošti namų darbus ar įgyvendinti nedidelius “Pasidaryk pats” projektus, įsigykite didelį pietų stalą. Taip būsite tikri, jog turėsite daug erdvės viskam ir visi ras, kur prisėsti smagaus šeimyninio ar draugų vakarėlio metu. Tačiau jeigu mėgstate pasilikti daugiau tuščios vietos, pasvarstykite apie nedidelį stalą keturiems asmenims ar tiesiog barą, ant kurio galėsite ir gaminti. 
Išsirinkti valgomojo baldus nėra lengva, todėl mes Jums paruošėme keletą komplektų iš natūralaus medžio ir kitų medžiagų, kurios neabejotinai atitiks Jūsų norus bei lūkesčius. Tarp mūsų mėgstamiausių ir populiariausių - Skandinaviški valgomojo stalai su baltos spalvos kėdėmis. Jeigu trokštate žaismingos ir gybingos atmosferos, lygiai taip pat gražiai derės ir klasikinės spalvos - juoda ar balta su energingąja raudona. 

2. Visa paslaptis – detalėse!

17_04_Kitchen_accessories

Kalbant apie tekstilę, šio pavasario interjero nuotaika asocijuojasi su linksmomis spalvomis.  Šviesūs geometriniai ir egzotiški motyvai pralinksmins Jus bet kokią dieną ar bet kokiu oru, net jei jaučiatės apsnūdę ar pavargę! Įneškite šias ryškių spalvų bangas į savo virtuvę įsigydami kėdžių pagalvėlių, virtuvinius rankšluosčius, užuolaidas ar dekoratyvines pagalvėles. Belaukdami Velykų, paskubėkite surasti ir keletą ryškiaspalvių geltonų aksesuarų - taip sukursite išties šventinę nuotaiką! 
Klasikiniam ir lengvam interjerui rinkitės smėlinės ar juodos spalvos rankšluosčius, staltieses, neutralios spalvos užuolaidas ar žaliuzes. Toks derinys atrodys ypatingai su tokiomis interjero detalėmis kaip balti mediniai ar metaliniai laikrodžiai, gamtos įkvėpti paveikslai ar virtuvės įrankiai
Tęsiant tvarkymosi ir švarinimosi sezoną, skirkite šiek tiek laiko ir savo virtuvei. Rūšiuokite birius produktus ar įrankius į Jums patinkančias metalo, medžio ar kitų natūralių atspalvių sandėliavimo dėžutes. Būtinai pasiruoškite ir kepsnių sezonui -  įsigykite didelį ir patogų šeimyninį iškylų krepšį! Nepamirškite plastikinių ir stiklinių maisto laikymo dėžučių, kurios puikiai tiks jau pagamintiems produktams ar įvairiems ingredientams. Neabejojame, jog įvertinsite jų praktiškumą planuodami ilgesnę kelionę ar žygį Lietuvoje, o gal net ir užsienyje!

Tegul virtuvės atnaujinimas būna didžiuoju Jūsų projektu šį pavasarį! O gegužę jau kelsimės į lauką ir ruošime savo sodus bei terasas vasaros vakarėliams! 
Sekite mūsų naujienas – daugiau namų dekoravimo ir baldų idėjų rasite mūsų blog‘e jau netrukus!