Blog_Egle_LT_2

Šiais metais JYSK kompanija švenčia jau 16-ąjį savo gimtadienį Lietuvoje. Pirmoji parduotuvė duris atvėre dar 2001 metais, o nuo pat pirmosios dienos į mūsų komandos gretas įstojo ir Eglė Mačionienė, kuri sėkmingai kilo karjeros laiptais ir šiuo metu yra Lietuvos regiono vadovė. Gimtadienio proga pakalbinome Eglę ir paprašėme pasidalinti savo sėkmės istorija JYSK įmonėje. 

Kaip senai dirbate JYSK’e? Kokios buvo pirmosios Jūsų pareigos? 

JYSK’e dirbu jau 16 metų. Mano pažintis su įmone prasidėjo, kai prisijungiau prie kolektyvo kaip direktoriaus pavaduotoja. Pirmoji JYSK parduotuvė duris atvėrė Zarasų gatvėje, 2000 metų pabaigoje, Vilniuje. Tada patys viską darėme savo rankomis: kūrėme parduotuvės interjerą, planavome prekių išdėstymą. 

Papasakokite, kaip klostėsi Jūsų karjera kompanijoje? 

Po sėkmingo starto kaip parduotuvės direktoriaus pavaduotoja buvau įvertinta vadovų ir man buvo pasiūlytos parduotuvės direktorės pareigos. Lietuviai pamėgo JYSK prekes, tad parduotuvių tinklas sėkmingai plėtėsi, o aš atidarinėjau naujas parduotuves ir buvau atsakinga už jas visas. Po penktosios parduotuvės atidarymo Panevėžyje, tapau Lietuvos regiono vadove. Šioje pozicijoje sėkmingai dirbu jau 11 metų ir tikiuosi šį skaičių bent jau padvigubinti. 

Ar rekomenduotumėte JYSK kaip darbdavį? Kodėl? 

Taip. Žinoma. Visų pirma JYSK - pasaulinė kompanija, kurioje taikomi aukštos kokybės standartai tiek aptarnavimui, tiek verslui. Skandinaviška įmonės kilmė skatina orientuotis į darbuotojus, kurti puikias darbo sąlygas bei jaukią darbinę aplinką. Kasdien tenka susidurti su naujais iššūkiais, kurie skatina tobulėti, įgyti naujos patirties. Monotonijai ir nuoboduliui nėra vietos, tad JYSK puikus darbdavys tiems, kurie ieško būtent tokio pobūdžio darbo. 

Kas labiausiai Jus žavi Jūsų darbe? 

Turbūt maloniausias dalykas  - pats procesas, kai matai kaip iš tuščios patalpos gimsta gyvybės pilna erdvė su prekėmis, darbuotojais, atskira parduotuvės nuotaika. Visada smagu, kai sudėliojami procesai ir darbas vyksta savaime. O maloniausia, žinoma, kai atėjęs klientas išeina patenkintas ir su šypsena. 

Pasidalinkite kokia įdomia ar linksma istorija, nutikusia per visus šiuos 16 metų. 

Prieš ateinant dirbti į šią kompaniją, norėjau susipažinti su prekėmis, kuriomis prekiauja  JYSK. Susiradau pažįstamą žmogų, dirbantį didelėje baldų ir namų tekstilės parduotuvėje ir nuėjau pasikonsultuoti. Tokiu būdu sužinojau apie baldų ir namų tekstilės prekių specifiką, jų gamintojus. Po to dar keletą kartų teko klausti patarimų ir rekomendacijų. Praėjus mėnesiui, sulaukiau skambučio - pasirodo, skambino ta pati mano  “konsultantė”, kuri taip pat panoro prisijungti prie JYSK kolektyvo. Tai buvo Daiva Daubarienė, kuri jau daugelį metų sėkmingai vadovauja mūsų padaliniui Vilniaus Akropolyje. 

Ar turite kokią sėkmės formulę, kuri motyvuoja Jus ir kitus?

Neužsidarau ofise ir neatsiriboju nuo žmonių. Nuolat bendrauju su darbuotojais, lankau parduotuves, gyvenu jų ritmu, stengiuosi suprasti jų džiaugsmus ir rūpesčius. 

Kokie Jūsų pomėgiai, padedantys Jums atsipalaiduoti po sunkios dienos? Kas Jums suteikia energijos ir noro judėti pirmyn?

Turbūt labiausiai tiek fiziškai, tiek mintimis atsipalaiduoju kelionėse. Tuomet išjungiu telefoną, netikrinu elektroninio pašto ir tokiu būdu visiškai atitrūkstu nuo darbinių reikalų, o iš kitos pusės grįžtu pailsėjusi ir kupina naujų idėjų. Teko lankytis Kinijoje, Venesueloje, Islandijoje, Kanadoje, JAE, didžioje dalyje Europos valstybių. 
Na, o kasdien ramybės ir atsipalaidavimo ieškau savo sode, taip pat mielai laiką leidžiu su anūkais.