JYSK į parduotuvės atnaujinimą Klaipėdoje investavo beveik 0,5 milijono litų

2014 m. gegužės 22 d.

Pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien, po 2 mėnesius trukusios rekonstrukcijos, Klaipėdoje atidaryta JYSK parduotuvė, į kurios atnaujinimą investuota 414 tūkst. litų. JYSK parduotuvė Taikos pr. 64 esančiame prekybos ir pramogų centre veikia nuo 2005 m. Parduotuvė užima 1,9 tūkst. kvadratinių metrų ploto.

Parduotuvė atnaujinta, remiantis JYSK „aplinka draugiška pirkėjui“ koncepcija. Tokiu principu rekonstruotos parduotuvės jau veikia Kaune ir Vilniuje.

„Į parduotuvių rekonstrukciją investuojame tikslingai, todėl nuo šiol visi trys didžiausi Lietuvos miestai turės atnaujintas JYSK parduotuves. Naujoji koncepcija remiasi „parduotuvės parduotuvėje“ principu t.y. prekes galima rasti išdėliotas atskirais skyriais. Atnaujinta parduotuvė išsiskiria patogiu ir sistemingu prekių išdėliojimu, viskas čia pritaikyta vartotojų poreikiams“, – sakė JYSK generalinė direktorė Baltijos šalims Dace Zundure.

Anot, D. Zundure, šiais metais taip pat planuojama atnaujinti po vieną JYSK parduotuvę Latvijoje ir Estijoje. Tiek jau įgyvendinta JYSK parduotuvės rekonstrukcija Lietuvoje, tiek planuojami darbai kitose dviejose Baltijos šalyse yra įrodymas, kad pirkėjai vertina JYSK siūlomų prekių kokybės ir kainos santykį ir apsiperka šio Danijos prekybos tinklo parduotuvėse.

Atnaujintoje parduotuvėje Klaipėdoje bus siūloma daugiau nei 3 tūkst. įvairių prekių: nuo skirtų sodo priežiūrai iki krepšių, rankšluosčių ir kitų namų apyvokos daiktų. JYSK parduotuvėje Klaipėdoje, kaip ir kitose JYSK parduotuvėse, pirkėjai ras platų produktų, skirtų miegui, tokių kaip patalynė, čiužiniai ir pagalvės, pasirinkimą.

Daugiau informacijos:

Marija Čereškevičiūtė, „VRP Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos konsultantė

Tel. +370 684 05660, el. paštas: [email protected]