Konkurso sąlygos

Konkurso organizatorius: UAB „Jysk Baltic“, įmonės kodas 110842955, buveinės adresas Žirmūnų g. 64, LT-09131 Vilnius, (toliau – Organizatorius).
Konkurso teritorija: Lietuva.
Konkurso tikslas: Klientų pritraukimas ir klientų duomenų bazės padidinimas rinkodaros naujienoms siųsti ir prekybai skatinti.
Konkurso eigos periodas ir laimėtojo paskelbimas: Konkursas vyks nuo 2020 m. kovo 11 d. iki 2020 m. balandžio 8 d. (imtinai). Laimėtojas bus nustatytas 2020 m. balandžio 9 d. 
Konkurso prizas: JYSK 100 EUR dovanų kortelė.

Dalyvavimo sąlygos:

 1. Konkurse gali dalyvauti fiziniai asmenys, kuriems yra 16 metų ir kurie neturi registruotos kliento sąskaitos „JYSK“ interneto parduotuvėje.
 2. Konkurse negali dalyvauti Organizatorius, Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 3. Sutikimas gauti įvairius pranešimus apie naujoves, Jysk.lt specialius pasiūlymus ir nuolaidas, taip pat kvietimus dalyvauti apklausose yra privaloma sąlyga, norint dalyvauti konkurse. 

Konkurso tvarka:

 1. Norėdami dalyvauti konkurse, turite įvesti savo el. pašto adresą, „Jysk“ interneto parduotuvėje dar neturi būti užregistruota kliento paraiška su šiuo adresu ir jame neturi būti žodžio „jysk“. Būtina sutikti su „Jysk“ privatumo politika, patvirtinti, kad sutinkate su konkurso sąlygomis ir dalyvauti konkurse, taip pat sutikti gauti įvairius pranešimus apie naujoves, Jysk.lt specialius pasiūlymus ir nuolaidas bei kvietimus dalyvauti apklausose. 
 2. Jei konkurso dalyvis atsisako gauti bendrojo pobūdžio el. pranešimus konkurso laikotarpiu, Organizatorius turi teisę, pirmiau perspėjęs, pašalinti konkurso dalyvį ir neleisti jam dalyvauti konkurse.
 3. Organizatorius turi teisę bet kada konkurso metu vienašališkai pakeisti konkurso sąlygas, viešai paskelbdamas apie konkurso sąlygų pakeitimą JYSK tinklavietėje: www.jysk.lt.

Laimėtojo paskelbimas:

 1. Konkurso laimėtojas bus išrinktas 2020 m. balandžio 8 d. atsitiktiniu būdu iš visų užsiregistravusių dalyvių, vadovaujantis konkurso sąlygomis. Atsitiktinių skaičių generatorius išrinks vieną konkurso laimėtoją.
 2. Jei su konkurso laimėtoju nepavyktų susisiekti per 14 kalendorinių dienų nuo laimėtojo nustatymo dienos, laimėtojas prarastų teisę į prizą. Tokiu atveju pakartotiniu būdu bus išrinktas naujas konkurso laimėtojas.

Prizo atsiėmimas:

 1. Organizatorius asmeniškai susisieks su konkurso laimėtoju, kad susitartų dėl prizo atsiėmimo per tris darbo dienas po konkurso laimėtojo nustatymo balandžio 9 d., siųsdamas pranešimą konkurso dalyvio registracijos  nurodytu el. pašto adresu.
 2. Prizo atsiėmimas vyksta vienoje iš „JYSK“ parduotuvių, dėl to tarpusavyje susitaria Organizatorius ir konkurso laimėtojas. Organizatorius ir konkurso laimėtojas susitaria dėl patogiausio prizo atsiėmimo laiko.
 3. Prizo atsiėmimo terminas yra vienas mėnuo nuo laimėtojo paskelbimo dienos.
 4. Laimėtojas, paprašytas Organizatoriaus, turi parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą ar ID kortelę).
 5. Jei prizas nėra atsiimamas per vieną mėnesį nuo laimėtojo paskelbimo dienos, konkurso laimėtojas praranda teisę į prizą. Pasibaigus prizo atsiėmimo terminui prizas nebeišduodamas ir lieka SIA „JYSK LINNEN`N FURNITURE“ nuosavybėje.
 6. Jei nustatomi bet kokie sukčiavimo atvejai, Organizatorius turi teisę neišduoti laimėtojui konkurso prizo.
 7. Gautas prizas nekeičiamas į pinigus ar į kitus prizus.

Loterijos prizo laimėtojas!

Pagrindinio prizo - 100€ JYSK dovanų kupono laimėtojas yra uta*******@gmail.com. Su laimėtoju loterijos organizatoriai susisieks asmeniškai. (2020 04 09)