Tikimės, kad atnaujindami būstą naujam sezonui, nepamiršote ir vonios kambario. Juk jame lankomės bene dažniausiai iš visų namų patalpų, ar ne? Atnaujintame vonios kambaryje bus malonu mėgautis ilga vonia ar karštu dušu, ypač dabar, atvėsus orams. Sužinok, kaip visai paprastai atgaivinti seną vonios kambarį keliais nedideliais stilingais ir funkcionaliais elementais.

VIENO STILIAUS AKSESUARAI

Pasibaigus skystam muilui, nebūtina pirkti naujos originalios pakuotės – galite papildyti jau esamą buteliuką, įsigydami skysto muilo papildymą. Tai tvarus ir ekologiškas sprendimas, o jūs galite patys rinktis, kaip ir kur tokius ir panašius produktus laikyti savo vonios kambaryje. Šiam tikslui galite išsirinkti vienodo stiliaus indus muilui, dantų šepetėliams bei mažus indelius kitiems reikmenims. Jie gali būti vienodo atspalvio ar su skirtingais tarpusavyje derančiais elementais.

MYRVIKEN

KALLINGE

BODA

NAUJI RANKŠLUOSČIAI TAVĘS JAU LAUKIA

Jei atėjo laikas pakeisti nusidėvėjusius ir išblukusius rankšluosčius, pradėk naująjį sezoną su nauju rankšluosčių komplektu. Pasirink vienodos spalvos ar tekstūros, tačiau skirtingo dydžio rankšluosčius skirtingiems tikslams. Jei vis dėlto norisi daugiau spalvų vonios kambaryje, rinkis spalvingus rankšluosčius rankoms, kuriuos galėsite dažnai keisti. Tuo tarpu rankšluostį kūnui patariame rinktis kuo didesnį, storesnį ir būtinai medvilninį, kad jis sugertų kuo daugiau drėgmės ir visiškai išdžiūtų iki kito naudojimo karto. Šiuos rankšluosčius reiktų keisti kas porą prausimosi kartų, kad juose nesikauptų drėgmė ir nešvarumai.

YSBY

STIDSVIG

KARLSTAD

DAIKTŲ LAIKYMAS BE PAPILDOMOS VIETOS

Ne viskas vonios kambaryje turi būti laikoma už uždarų durų. Puikus sprendimas, kuris pasitarnaus ir kaip dizaino elementas, ir sutaupys vietos net mažiausiame vonios kambaryje, bus pakabinamų tekstilinių kišenių komplektas. Į jas patogu susidėti daiktus, kurie turi būti po ranka ir kuriuos reikia lengvai pasiekti. Taip pat svarbu pasirinkti vietą šiems daiktams išmesti – šiukšlių dėžę, kuri būtų pakankamai talpi, tačiau nesimaišytų po kojomis gana ribotoje erdvėje.

STOBY

OXIE

VICKLEBY