Pranešimai spaudai

Informacija žiniasklaidai

2017-03-21

Informuojame, kad UAB JYSK BALTIC” parduotuvėse buvo prekiauta nesaugiu produktu – kėdė FANNY (art. 42168-001). Importuotojas SIA “DO IT”, kilmės šalis Kinija. Dėl kokybės reikalavimų prašome pirkėjus, įsigijusius šią prekę (su pirkimo kvitu ar be jo),  grąžinti ją į artimiausią “JYSK” parduotuvę.  Pirkėjams bus sugrąžinti pinigai.

 

2016-11-18

„Jysk Baltics“ investavo 1,2 mln. eurų į tinklo plėtrą Baltarusijoje 

Namų apyvokos prekių parduotuvė „Jysk“ išplėtė savo tinklą į Baltarusiją. Į pirmąją parduotuvę investuota 1,2 mln. eurų, o per ateinančius 10 metų šalyje planuojama atidaryti dar bent 25 naujas parduotuves.

„Iš tiesų, manėme, kad vieneri metai startui Baltarusijoje yra neįmanomas ir beprotiškas terminas. Vien jau todėl, kad tai nauja rinka su savo specifika ir savais pirkėjų įpročiais. Džiaugiamės, kad šią ambiciją įgyvendinti pavyko netgi greičiau nei tikėjomės. Pirmosios derybos prasidėjo balandį, o dabar, lapkritį, atidarome pirmąją parduotuvę Minske. Artėjant metų pabaigai, planuojame atidaryti dar vieną“, – sakoDace Zundure, „Jysk“ vadovė Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

Naujoji parduotuvė Minske yra didžiausia kada nors atidaryta „Jysk Baltics“ parduotuvė. Prekybinė erdvė čia užima 2600 kvadratinių metrų plotą. Antroji pagal didumą parduotuvė veikia Kaune, prekybos centre „Mega“. Trečioji – Rygos prekybos centre „Spice Home“.

„Darbuotojų apmokymui pasitelkėme ekspertus iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Esame pirmoji skandinaviško stiliaus namų apyvokos reikmenų parduotuvė Baltarusijoje” – teigia D. Zundure.

Dabar Baltijos šalyse veikia 27 „Jysk“ parduotuvės: po 8 Latvijoje ir Estijoje bei 11 Lietuvoje.

Apie „Jysk „

„Jysk“ yra tarptautinė kompanija, prekiaujanti namų apyvokos prekėmis 45 valstybėse. Kompanija buvo įkurta danų verslininko Lars Larsen, kuris atidarė pirmąją parduotuvę 1979 metais. Baltijos šalyse „Jysk“ dirba frančizės pagrindu nuo 2001 metų, pirmoji parduotuvė atidaryta Latvijoje. Prekybos tinklas siūlo platų pasirinkimą, tokį kaip: patalynė, antklodės, pagalvės, staltiesės, rankšluosčiai, palapinės, miegmaišiai, baldai namui ir sodui, apšvietimo įrenginiai, žvakės, servetėlės ir kitos naudingos prekės.

Daugiau informacijos:

Marija Čereškevičiūtė
Komunikacijos konsultantė
M +370 68405660
marija@fabula.lt


2016-10-14 

Bandymui įvykdyti kibernetinę ataką prieš e. parduotuvę „Jysk“ užkirstas kelias

Namų apyvokos reikmenų ir interjero prekių gamintojui „Jysk“ pavyko užkirsti kelią bandymui įvykdyti kibernetinę ataką prieš visose trijose Baltijos valstybėse veikiančią savo e. parduotuvę. Programišiai pasinaudojo platformos „Magento“pažeidžiamumu – ši platforma yra viena pagrindinių e. parduotuvėms visame pasaulyje naudojamų platformų, joje veikia ir e. parduotuvė „Jysk“. Panašios atakos įvykdytos prieš tūkstančius kitų platformą „Magento“ visame pasaulyje naudojančių e. parduotuvių.

Šiuo metu kibernetinės atakos prieš e. parduotuvę „Jysk“ grėsmė visiškai pašalinta, pradėtas tyrimas, sistema išsamiai tikrinama. Informacijos apie tai, ar kuris nors klientas nukentėjo dėl atakos, kol kas neturima, tačiau saugumo sumetimais visi galėję nukentėti naudotojai bus nustatyti ir įspėti, jog turi pakeisti savo kredito kortelių informaciją.

Atakos tikslas buvo surinkti klientų e. parduotuvėse naudojamų kredito kortelių duomenis. E. parduotuvių klientai, naudojantys „BankLink“ sistemą mokėjimams atlikti per bankų internetines sistemas, nenukentėjo visai ir gali būti visiškai tikri, kad jų duomenys saugūs.

Iš viso visose trijose Baltijos valstybėse dėl atakos galėjo nukentėti 480 klientų. Kiekvienas klientas bus asmeniškai informuotas apie bandymą įvykdyti kibernetinę ataką, klientams bus patarta kreiptis į savo bankus ir, prireikus, turimas kredito korteles pakeisti kitomis.