Pagalba

 1. Užpildykite atitinkamus laukelius - kasos kvito duomenimis:

  1. 1. Kasos kvito brūkšninio kodo numerį – įvedamas 13 ženklų numeris, nurodytas kvite.
  2. 2. Pirkimo datą – įvedama ranka arba pasirenkama kalendoriaus pagalba.
  3. 3. Pirkimo sumą – kvite nurodyta pirkimo suma tiksliai su centais.
  4. Sugeneruotą atpažinimo kodą (svarbios ir didžiosios, ir mažosios raidės).

  Spauskite mygtuką „Toliau“ ir laukite atsakymo.

 2. Pakartotinis kvito užkrovimas

  1. Jeigu jau esate anksčiau užregistravę kasos kvitą, ir jūsų naršyklėje neuždrausti slapukai („cookies“) – svetainė įsimena kvito duomenis ir juos galite pasirinkti viršutinėje lango dalyje lauko „Anksčiau įvesti kvitai“ esančiame sąraše.
 3. Kvitai, kuriems negalimas sąskaitos išrašymas

  1. Jei kasos kvite yra prekių, dėl kurių JYSK negali išrašyti pirkėjui sąskaitos (pvz. loterijos bilietai, trečiųjų šalių paslaugų apmokėjimas, dovanų kortelės, tabako gaminiai ir kt.) – apie tai bus pranešta kvito duomenų tikrinimo metu.
PVM sąskaitų faktūrų išrašymas
Kvitas
Rekvizitai
Sąskaita

Pildant svarbu didžiosios ar mažosios raidės

captcha

Informuojame, kad nuo 2018 metų liepos 01 dienos keičiasi PVM sąskaitų faktūrų išsirašymo terminas! PVM sąskaitas faktūras išsirašyti bus galima ne vėliau kaip iki kito mėn.10 dienos, už praėjusio mėnesio kvitą, pvz. jei kasos aparato kvite data 2018.07.01, tai PVM sąskaitą faktūra bus galima išrašyti iki 2018.08.10, jei kasos aparato kvite data 2018.07.31, tai PVM sąskaitą faktūrą bus galima išrašyti iki 2018.08.10. Vėliau PVM sąskaitos faktūros išsirašyti galimybės nebus!

Vadovaujantis LR PVMĮ 19 str. 3 d. 5, lengvatinis 9 proc. PVM tarifas (malkoms ir medienos produktams) taikomas tik buitiniams energijos vartotojams. Jeigu Jums kyla papildomų klausimų, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių el. paštu [email protected]