Svarbiausia erdvė kiekvienuose namuose – tai erdvė, kurioje praleidžiame daugiausia laiko kartu, todėl valgomojo zona šiuo atžvilgiu užima ypač svarbią vietą. Valgomajame patiriame ir dalijamės daugeliu brangiausių gyvenimo akimirkų – nuo greitų pusryčių ir atsikvėpti mūsų įtemptoje kasdienybėje leidžiančių jaukių vakarienių iki bendrų susitikimų ir vaišių su draugais ir šeima. Universalioms valgomojo kėdėms suteikę spalvų, galėsite paįvairinti ir atnaujinti savo valgomojo baldų komplektą. Valgomojo kėdė – tai viena svarbiausių valgomojo erdvės patogumo ir bendros estetinės išvaizdos detalių, padedanti kurti jūsų namų atmosferą ir aplinką.

ATSKLEISKITE SAVO ASMENYBĘ

Šios spalvingos valgomojo kėdės, kurios dėl savo minimalistinės formos neretai vadinamos kriauklės formos kėdėmis, į jūsų namus įneš minimalistinės elegancijos ir žaismingų spalvų. Aptaki šių kėdžių forma ir ergonomiškas dizainas paverčia valgomojo erdvę malonia vieta leisti laiką, o subtilios, tačiau akį traukiančios spalvos suteikia jūsų interjerui savitumo. Nesvarbu, ar pageidautumėte pastelinių atspalvių ramybės, ar švelnios žemės tonų šilumos, galite pasirinkti iš daugybės šių kėdžių spalvinių variantų, kad atskleistumėte savo stilių ir paverstumėte valgomąjį sava erdve.

PASTELINIŲ SPALVŲ MAGIJA

Švelnus persikas, pudrinė rožė, pūkuotas persikas – taip vadinami įvairūs širdį glostantys švelnios ir sodriai rožinės spalvos atspalviai. Kad ir kaip šią spalvą pavadintumėte, pūkuoto persiko spalvos valgomojo kėdė BISTRUP tikrai praskaidrins jūsų valgomojo erdvę ir suteiks jai žaismingo gyvumo.

BISTRUP KASTRUP

SANTŪRŪS TONAI

Vieni renkasi ryškių ir gyvybingų atspalvių, kiti – ramesnių ir santūresnių atspalvių kėdes. Jau nuo seno alyvuogių žalia laikoma brandžiu ir rafinuotu tamsiai žalios spalvos atspalviu. Jei jūsų namuose vyrauja balta, juoda ar pilka spalvos, tokie atspalviai puikiai tiks norint suteikti namams spalvingumo ir nepakenkti interjero stiliui.

BISTRUP JONSTRUP

RYŠKŪS IR DINAMIŠKI ATSPALVIAI

Rusvai gelsvi atspalviai, regis, niekada nepraras savo populiarumo – ir ne veltui. Ryškios rusvai gelsvos ir smėlinės spalvos valgomojo kėdės yra vienas svarbiausių akcentų daugelio namuose, nes jos dera prie įvairių interjero stilių, tačiau nėra perdėtai dramatiškos ir neužgožia viso interjero. Jeigu ieškote idealiai jūsų namams tinkančios valgomojo kėdės, rusvai gelsvos ir smėlinės spalvos valgomojo kėdės BISTRUP ir EJSTRUP gali būti puikus pasirinkimas.

EJSTRUP JONSTRUP