Suteikite romantikos savo namams Valentino dienos proga!

Įsimylėjėlių diena nenumaldomai artėja, o būdų nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją gausybė – romantiškai papuošti namus, pagaminti vakarienę dviems, surasti mėgstamą judviejų filmą, pašokti žvakių šviesoje, pakalbėti ir prisiminti Jūsų pažinties pradžią, o galbūt netgi aptarti Jūsų ateities planusIšvenkite minių kino teatruose ar restoranuose ir susikurkite tik Jums dviems skirta rojaus kampelį įsigydami vos kelias interjero detales. Štai mūsų patarimai!

1. Jaukūs Skandinaviško stiliaus baldai ir šilti tekstilės gaminiai

Valentines_blog_textile

Šiuo metų laiku neabejotinai karaliauja raudona spalva. Tai meilės, traukos ir galios simbolis. Bet pakanka vos kelių raudonų akcentų – apklotųdekoratyvinių pagalvėliųžvakiųpatalynės ar rankšluosčių, kad atmosfera taptų itin jaukia. Papildomai parinkti balti, rožiniai ar kiti pasteliniai tonai viską dar labiau papuoš. 
Kad romantika nesibaigtų tą pačią dieną, siūlome įsigyti Skandinaviškų naktinių ar kavos staliukų arba kitokių šviesiai baltos spalvos vintažinio stiliaus baldų. Būtina tiek Valentino dienos, tiek visų savaitgalio rytų detalė – padėklas, ant kurio galėsite patiekti pusryčius į lovą. Na, o tiems, kurie nori save ar savo mylimuosiuos palepinti išskirtiniu dėmesiu – siūlome peržiūrėti mūsų didžiųjų dvigulių karaliaus lovų ar sofų kino vakarams asortimentą. 

2. Žavingos interjero detalės romantiškai atmosferai

Valentines_blog_accessories

Žvakės, šampano taurės, žibintai – viskas puikiai tinka šiam vakarui. Rinkitės iš paprastų spalvotų žvakių ir talpinkite jas įvairiose žvakidėse arba uždekite mūsų ypatingas kvapiąsias žvakes, kurios namus pripildys vanilės, kavos ar vaisių aromatais. Metaliniai ar mediniai žibintai taip pat puikiai derės, kadangi jie Jūsų erdvei meilės dienos proga suteiks Šiaurietiško žavesio.  
Dar daugiau romantikos sukursite įvairiomis gražiomis frazėmis, pakabintomis ant sienų, o Jūsų antrajai pusei tikrai patiks įvairiausių formų ir dydžių rėmeliuose patalpintos judviejų svarbiausias akimirkas primenančios fotografijos. Jeigu planuojate dovanas ar staigmenas – Jums neabejotinai pagelbės mūsų parduotuvėse siūlomos dėžės

Pasinaudokite šiomis idėjomis ir Vasario 14-ąją atšvęskite įspūdingai! Dar daugiau minčių, kaip papuošti Jūsų erdvę įsimylėjėlių dienos proga rasite naujausioje JYSKart Deco serijoje!


Kaip bepasirinktumėte švęsti Valentino dieną, įsitikinkite, kad ir visos kitos dienos turi būti kupinos meilės! Ir nepamirškite – JYSK Jus myli!