Nesvarbu, ar tai vonios kambarys bute, ar svečių vonia privačiame name, NORDIC MOOD kolekcija tiks bet kuriai patalpai. Negana to, šios kolekcijos gaminiai yra praktiški ir nedidelių matmenų, kad tiktų ir mažesniems vonios kambariams. Šie daiktai patalpos atmosferai taip pat suteiks gyvumo ir jaukumo.

ŠVELNIOS SPALVOS IR ŠVELNUS PAGRINDAS

BOLIDEN kolekcija, kurią sudaro muilinė, dantų šepetėlių laikiklis ir tualeto šepetys, yra pagaminta ir švelnaus smėlinio atspalvio dolomito. Reikmenys tiks ir nedideliems praustuvams, o jų dizainas suteiks vonios kambariui minimalizmo. Su šios kolekcijos gaminiais puikiai atrodys margi dviejų skirtingų formų padėkliukai HARADS. Spalvingi gėlių raštai stilingai papildys ramius smėlio atspalvius.

SEZONO DERINYS: MEDIS IR STIKLAS

Žemės atspalvius įkūnijantys ARDALA reikmenys – iš mangų medienos pagaminta muilinė ir indas daiktams laikyti ypač tiks didesniems vonios kambariams, kuriuose jau yra medinių lentynų rankšluosčiams ar kosmetikai. Priešingas medžiui, tačiau visada prie jo derantis – tai stiklas. Kaip tik todėl ESSVIK muilinė ir dantų šepetėlių laikiklis labai tiks tiems, kurie nori suderinti šias dvi medžiagas.

DAIKTAI PINTUOSE KREPŠIUOSE

Jei vonios kambaryje trūksta vietos, galima išnaudoti sienas. Pakabinamų krepšelių komplektą OPE sudaro dviejų skirtingų dydžių krepšeliai, kuriuose patogu laikyti daiktus, nuolat „besimaišančius po kojomis“. Šiuos spygliuočių medienos krepšelius gražiai papildys VEGBY pintų krepšių kolekcija – įdomus tualetinio popieriaus laikiklis, kuriame galima laikyti ir daiktus, ir pintas krepšys, kuris gali tapti šiukšliadėže ar kuriame galima tiesiog laikyti daiktus.

PRAKTIŠKAI PERNEŠAMI DAIKTAI

Neretai vonios kambaryje būna daiktų, kuriuos naudojame įvairiose vietose. Todėl svarbu, kad šiuos daiktus būtų patogu nešioti. Čia padės pilka arba žalia VICKLEBY daiktų laikymo dėžė su rankena. Į šią metalinę dėžę su keturiais skyriais bus paprasta susidėti įvairius daiktus ir prireikus juos susirasti. Prireikus dėžę, paėmę už medinės rankenos, galėsite lengvai ir patogiai pernešti.