Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas

1 Item

puslapyje
Mažėjantis
1 prekė(s)

Užuolaidų priedai bei įrankiai tinkamai priežiūrai

JYSK internetinėje parduotuvėje galite įsigyti užuolaidų priedų bei įrankių, kurie padės jums tinkamai prižiūrėti tiek naujas, ką tik įsigytas, tiek ir senas, ilgai turimas ir pamėgtas užuolaidas. Čia taip pat rasite laidų laikiklius skirtus pritvirtinti laidams prie sienos ar grindų.

Norėdami užtikrinti ilgesnį užuolaidų išlaikymą bei turėti jas tvarkingas ir švarias, turite naudoti tinkamas priemones. Viena iš jų - tai tekstilės apsaugai naudojamas purškiklis. Jeigu ką tik įsigijote naujas užuolaidas, būtinai pasirūpinkite jų apsauga, kad jos greitai neišsipurvintų. 

Tekstilės apsaugos purškiklis apsaugos Jūsų užuolaidas nuo purvo bei palengvins jų valymą. Tai puiki priemonė, leidžianti impregnuoti audinį ir apsauganti nuo išsiliejančių skysčių. Naudojant šią priemonę užtikrinsite žymiai ilgesnį užuolaidų tarnavimo laiką.

ĮRANKIAI

  1. Tekstilės apsauga JYSK
    • Dydis: 375ml
    14,99
    Nemokamas pristatymas į OMNIVA paštomatus virš 20 EUR Nemokamas pristatymas į OMNIVA paštomatus virš 20 EUR

Tekstilės apsaugos purškiklis užuolaidoms saugoti

Tekstilės apsaugai naudojamas purškiklis padės Jums tinkamai prižiūrėti ką tik įsigytas užuolaidas ir ilgiau išlaikyti jų žavesį bei naujumą. Tai yra puikios kokybės produktas, pagamintas Danijoje, specialiai sukurtas apsaugoti naujas JYSK užuolaidas ir kitą tekstilę nuo susidėvėjimo. Tekstilės apsauga taip pat puikiai apsaugo audiniu dengtus baldus nuo dėmių. Šis produktas suteikia nematomą impregnavimą ir nekeičia natūralios audinio išvaizdos ir netrukdo audiniui “kvėpuoti”. Prieš purkšdami ant bet kokio paviršiaus, visada išbandykite tekstilės apsaugą ant nedidelio ploto, kuris nėra gerai matomas, kad įsitikintumėte, jog nelieka dėmių.