Pamiršk vieną spalvą kaip pagrindinę – sukurk namų ar lauko dekoraciją pagal savo pasirinktą spalvinę gamą iš šių metų aktualiausių vasaros sezono spalvų! JYSK asortimentas padės Tau sudaryti įvairius ir skoningus spalvų derinius – čia rasi bet kokiai namų, taip pat lauko erdvei pritaikytų gaminių.

DERINYS NR. 1: ŽEMĖ IR DANGUS

Vasariškai mėlyno dangaus fone gražiai išryškės smėlio geltonumo arba smėlinių atspalvių derinys su pilkšvai rožine spalva. Tokia spalvų kombinacija sukurs lengvą kontrastą su dangumi, mišku, vandeniu ir kitomis gamtos grožybėmis. Pasirink vieną iš smėlio spalvos JYSK pintų baldų ar krepšių, prie kurių puikiai tiks rožinės spalvos dekoratyvinės pagalvėlės ar pledai. Šį spalvų derinį galima naudoti ir mėgaujantis vasara lauke – išsimaudžius jūroje ar ežere pravers margas SEGERSTA rankšluostis, kurį galima neštis talpiame ALVAR krepšyje su rankenomis.

DERINYS NR. 2: SKAIDRUMAS IR ŠVARA

Klasikinė balta ir šviesiai mėlyna sukuria labai gaivų spalvų derinį, kuris asocijuojasi su švara ir skaidrumu. Atrask šias savybes atitinkančius gaminius, pavyzdžiui, pritaikyk dygsniuotą STETINDEN pledą arba patogų OSBY chalatą, kuris pravers vėsiais vasaros vakarais. Kita vertus, baltą spalvą galima panaudoti tose vietose, kuriose nėra įprastų nešvarumų, pavyzdžiui, langus papuošiant lengvo audinio dieninėmis užuolaidomis STORFOSNA – jų turime ir baltų, ir šviesiai mėlynų bei rožinių. Be to, tokios užuolaidos vizualiai praplės erdves, todėl į jas pateks daugiau saulės šviesos.

DERINYS NR. 3: PASTELINĖS LINKSMYBĖS

Pastaraisiais metais pastelinės spalvos vis labiau populiarėja baldų ir interjero dekoro kontekste. Jos suteikia patalpoms gyvybingumo bei spalvingumo ir kartu nesukuria pernelyg ryškių spalvų chaoso. Didesniam interjero objektui pasirink vieną atspalvį kaip pagrindinį, o tada pridėk mažesnių kitų pastelinių spalvų elementų. Pavyzdžiui, siūlome kokybišką ELLEN patalynę iš kelių pastelinių spalvų asortimento – iš jo sau tinkamą galės išsirinkti kiekvienas! Taip pat suderink miegamojo vidaus įrangą, pasirink kontrastinių spalvų tekstilę, pavyzdžiui, pūkuotą TAKS kilimėlį. Tokį kontrastą taip pat paprasta išgauti taikant smulkų pastelinių spalvų dekorą – čia tiktų EGMUND arba ULF vaza.