Laikai keičiasi, o darbai lieka. Dauguma mūsų tęsia profesinius reikalus dirbdami ar studijuodami iš namų. Jei Tavo namų biuras per šį laiką pasidarė nuobodokas, laikas jį atnaujinti, kad naujame sezone darbai eitų lyg iš pypkės, o produktyvumas pasiektų dar neregėtas aukštumas. Susipažink su svarbiausiais produktyvumo veiksniais, rask tinkamiausią sprendimą ir apsipirk JYSK – teprasideda naujos darbo vietos įrengimas!

KIEKVIENA SPALVA TURI SAVO ISTORIJĄ

Jei esi pasirengęs visiškai pakeisti savo darbo erdvę, pirmiausia suplanuok, kokias spalvas naudosi interjere. Tinkamos spalvos didins kūrybiškumą ir padės palaikyti energiją visą dieną. Jei patalpoje dominuos tamsūs atspalviai, greitai pasijusi prislėgtas, o ypač ryškios spalvos dirgins akis ir blaškys, bus sunkiau susikaupti darbui. Todėl kaip pagrindą rekomenduojame rinktis neutralius atspalvius, kuriuos vėliau galima papildyti patinkančių spalvų baldais, sienų dekoracijomis ar tekstilės elementais.

PATOGUMAS PRIE STALO IR ANT KĖDĖS

Darbo aplinkos komforto reikalavimai nuolat keičiasi ir tobulėja. Prie to prisitaiko ir biuro baldų gamintojai bei platintojai. Pavyzdžiui, vis populiaresni ir prieinamesni tampa pakeliamieji stalai – juos galima ergonomiškai pritaikyti bet kokio ūgio žmonėms ir pakelti, kad būtų įmanoma dirbti stovint. Svarbų vaidmenį vaidina stalo funkcionalumas – nuo gerai apgalvoto stalčių ir lentynėlių išdėstymo priklauso ir stalo dydis. Pasikeitė ir biuro kėdžių pasiūla – anksčiau didžiausią dėmesį skyrėme sėdynės minkštumui ir ratukų ilgaamžiškumui, o dabar atsižvelgiame į įvairias kėdžių reguliavimo galimybes.

KIEKVIENAM DARBUI REIKIA KŪRYBIŠKUMO

Vienas svarbiausių darbo vietos elementų yra apšvietimas, nepriklausomai nuo to, kurioje patalpos pusėje stovi stalas. Pirmoje dienos pusėje pakaks dienos šviesos, o vėlyvą popietę ateis laikas įjungti apšvietimą, pasiekiantį visą darbo paviršių. Stalinė lempa ar grindinė lempa bus tinkamiausias sprendimas, jei reikia apšviesti tik tam tikrą vietą. Taip pat reikia įvertinti, kuo darbo metu naudojiesi daugiausiai. Jei dirbi ne tik su kompiuteriu, bet ir su užrašais, įsigyk reikiamų kanceliarinių prekių ir laikyk jas specialiame indelyje, kuriame lengvai rasi nuolat visur pasimetančius rašiklius.