ANTKLODĖS
Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas

21 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

21 prekė(s)

ANTKLODĖS

TINKAMIAUSIOS ANTKLODĖS PASIRINKIMAS

Geras miegas yra labai svarbus puikiai sveikatai ir savijautai. Tinkama antklodė yra taip  pat svarbi, kaip ir tinkamas čiužinys. Todėl prieš įsigydami naują antklodę, pasidomėkite  apie jų savybes. . Kad būtų patenkinta daugybės pirkėjų skirtingų poreikių ir norų JYSK siūlo platų viengulių ir dvigulių antklodžių pasirinkimą už įvairias kainas.. Čia visada rasite  kūdikiams ir vaikams skirtų antklodžių bei apklotų, pagamintų iš įvairių pluoštų ar šilko. Puslapio apačioje rasite  JYSK antklodžių pasirinkimo vadovą.

SINTETINIAI UŽPILDAI - BASIC ? BASIC – GERA KAINA Rinkitės gaminius, pažymėtus BASIC ženklu, garantuojančius geriausią ekonominę naudą.

SINTETINIAI UŽPILDAI - PLUS ? PLUS – KOMFORTAS IR KOKYBĖ Rinkitės gaminius, pažymėtus PLUS ženklu – didesnis pasirinkimas ir kokybė už protingą kainą.

  Antklodė ir pagalvė MELDAL
  Promo omniva free shipping Nemokamas pristatymas į Omniva
  • Dydis: 135x200/50X60cm

SINTETINIAI UŽPILDAI - GOLD ? GOLD – AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ Rinkitės gaminius, pažymėtus GOLD ženklu dėl išskirtinės kokybės ir aukščiausios kokybės medžiagų už prieinamą kainą.

NATURALŪS UŽPILDAI - BASIC ? BASIC – GERA KAINA Rinkitės gaminius, pažymėtus BASIC ženklu, garantuojančius geriausią ekonominę naudą.

  Antklodė JANINA
  • Dydis: 135x200cm
  • Medžiaga: 106207
  Antklodė CAPRI
  • Dydis: 135x200cm
  • Medžiaga: 100% medvilnė
  Antklodė ISOL
  Nuo  19,99
  Antklodė JANINA
  Nuo  24,99
  Antklodė ISOL
  Nuo  29,99
  Antklodė ALTA
  Nuo  39,99
  Promo omniva free shipping Nemokamas pristatymas į Omniva

NATURALŪS UŽPILDAI - PLUS ? PLUS – KOMFORTAS IR KOKYBĖ Rinkitės gaminius, pažymėtus PLUS ženklu – didesnis pasirinkimas ir kokybė už protingą kainą.

  Antklodė NILS
  Nuo  57,99
  Antklodė FALKETIND
  • Dydis: 200x220 cm
  • Medžiaga: 90% ančių pūkai, 10% ančių plunksnos