Prekių grąžinimas

Pildyti prašymą
Kontaktinė informacija
Užsakymo suvestinė
Prekės aprašymas
-
+
EUR
EUR
Jei pageidaujate pasikeisti prekės dalį ar dalis, visa tai pažymėkite instrukcijoje ir pridėkite nuotrauką. Prašome nurodyti kuo įmanoma išsamesnę informaciją.
Palaikomi failų formatai: jpg, jpeg, png, docx, doc, xls, xlsx, pdf, mp4, mov, avi
Grąžinimo būdas

1. Remiantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, pirkėjas, įsigijęs prekių elektroninėje parduotuvėje www.jysk.lt  turi teisę per 14 dienų nuo jų įsigijimo grąžinti prekes pardavėjui.
2. Norėdami atsisakyti prekių, privalote užpildyti, pasirašyti ir išsiųsti prekių grąžinimo formą el. paštu [email protected] arba registruotu laišku UAB “Jysk Baltic”, adresu Žirmūnų 64 , Vilnius, LT-09131.
3. Apie prekių grąžinimą privalote mus informuoti vėliausiai per 14 dienų nuo tada, kai prekė buvo pristatyta.    
4. Norėdami sužinoti tikslias prekių grąžinimo sąlygas galite susisiekti su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 521 42484.
5. Jei atsisakysite pirkinio, pinigus Jums grąžinsime per 14 darbo dienų nuo prašymo gavimo tuo pačiu būdu, kuriuo atlikote mokėjimą. Transportavimo išlaidos bus padengiamos tik tuo atveju jeigu tai iš anksto buvo suderinta su mumis.
6. Grąžinimo garantija negalioja šiais atvejais:

a) Pažeistos prekių, kurioms grąžinimo garantija netaikoma (pvz. pagalvės, čiužiniai, pledai, patalynė ir t.t.), pakuotės
b) Prekės pakuotė pažeista ir akivaizdu, kad prekė buvo naudojama kitais tikslais, nei patikrinti jos konsistenciją, savybes ar veikimą

7. Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, o pirkėjas turi užtikrinti, kad siuntimo pakuotė būtų saugi ir prekė nebūtų sugadinta ją transportuojant.
8. Prekės skirtos buitiniam naudojimui.