VERSLO KLIENTAMS
Taip pat turime specialių pasiūlymų verslui. Gavę verslo kliento užklausą, pateiksime individualų pasiūlymą ir nuolaidas.
Norėdami sukurti užklausą ir įsigyti prekių, pirmiausia užsiregistruokite.
 
„JYSK“ kliento kortelė juridiniams asmenims ir asmenims, vykdantiems ekonominę veiklą
Verslo valdymas reiškia ne tik sėkmę, bet ir sugebėjimą rasti ir panaudoti savo verslui palankiausias kainas, teigiamai veikiančias įmonės pelningumą.
Turėdami „JYSK“ Kliento kortelę savo verslui gausite išskirtinius pasiūlymus, taikomus tik šios programos dalyviams:
✔ Kliento kortelės kainas šimtams prekių kasdien (prekėms su nuoroda „Kaina su kliento kortele“);
✔ Akcijų pasiūlymus ir nuolaidas iki 50 %;
✔ 25 % nuolaidą nuo baltame kainoženklyje pažymėtos kainos JYSK parduotuvėse arba STANDARTINĖS KAINOS interneto parduotuvėje
(nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos VISADA MAŽA KAINA ženklu pažymėtoms prekėms, IŠPARDAVIMO prekėms, nuolaidoms su KLIENTO KORTELE, DIDELIO KIEKIO nuolaidos prekėms; nuolaida nesumuojama su kitomis akcijomis ar kuponais).
✔ Galimybę pirmiems sužinoti apie prekių naujienas ir ypatingus pasiūlymus.
✔  Papildoma didelio* kiekio nuolaida visiems pirkimams, didesniems kaip:
– 3 % nuo 1 000 EUR
– 5 % nuo 5 000 EUR
– 10 % nuo 10 000 EUR
*Apimties prekių pasiūlymo nuolaida nesumuojama su registracijos nuolaidos kodu ar kitais specialios akcijos nuolaidų kodais. 

Didesnių kaip 10 000 EUR užsakymų kviečiame susisiekti su JYSK klientų aptarnavimo centru  [email protected], kad gautumėte individualų pasiūlymą.
Kliento kortelės sąlygos SKAITYKITE ČIA!
 
Pristatymas
Pristatome visoje Lietuvos teritorijoje už pagrįstą kainą Jums patogiu metu. Taip pat galite atsiimti savo užsakymą bet kurioje JYSK parduotuvėje per 7 dienas nuo prekių paruošimo.