[23.05.2024.]
Pasiūlymo „PRITAIKYSIME ŽEMESNĘ KAINĄ“ sąlygos
JYSK rūpi, kad perkant ir vėliau naudojantis preke jums nereikėtų dėl nieko sukti galvos. Todėl kiekvienam JYSK kliento kortelės turėtojui siūlome pasinaudoti pasiūlymu „Pritaikysime žemesnę kainą“ (toliau – Pasiūlymas) įvairioms JYSK prekėms.
   - Jei bet kurioje kitoje parduotuvėje rasite identišką JYSK prekę mažesne kaina, mes pritaikysime mažesnę kainą.
   - Jei per 30 dienų nuo įsigijimo rasite JYSK įsigytą prekę pigiau bet kurioje kitoje JYSK parduotuvėje, kainos skirtumą kompensuosime JYSK dovanų kortele.
 
1. Pasiūlymo sąlygos
1.1. JYSK lygina visų identiškų (žr. 2 punktą) prekių kainas. Žr. 3 punktą „Išimtys“.
1.2. Prašymą kompensuoti kainų skirtumą būtina pateikti per 30 dienų nuo pirkimo dienos.
1.3. Lyginama kaina turi būti taikoma 1.2 punkte nurodyto prašymo pateikimo metu.
1.4. Norėdami pasinaudoti Pasiūlymu, turite rasti identišką prekę vienai iš prekių, įsigytų JYSK parduotuvėje ar kitoje fizinėje Lietuvoje esančioje parduotuvėje arba elektroninėje parduotuvėje, kurios adresas baigiasi .lt.
1.5. Pirkėjas turi pateikti nuotrauką su mažiausios kainos etikete (ir ant etiketės matoma data).
1.6. Pirkėjas turi pateikti JYSK dokumentus (pvz., mokėjimo kvitą) (netaikoma 1.9 punkte aprašytu atveju).
1.7. Jei prekę radote kitoje parduotuvėje, turite pateikti dokumentus, pvz., reklaminį puslapį arba nuorodą į identišką prekę kitos parduotuvės interneto svetainėje, galiojančią prašymo pateikimo dieną.
1.8. Lyginant prekių kainą, turi būti lyginama tik jų pardavimo kaina, neįskaičiuojant mokesčio už pristatymą ir kitų su preke susijusių mokesčių.
1.9. Taisyklės taip pat taikomos situacijai, kai prekė dar nenupirkta, tačiau klientas rado prekę už mažesnę kainą kitoje parduotuvėje Lietuvoje arba el.parduotuvėje, kurios adresas baigiasi lt. Tokiu atveju klientas gali pasinaudoti pasiūlymu ir paprašyti, kad įsigijamai prekei būtų taikoma mažiausia kaina. Prašymas turi būti pateiktas per 30 dienų nuo tada, kai klientas rado prekę, kurios kaina skiriasi
 
2. Pasiūlymo taikymas ir išimtys
Pasiūlymas taikomas tik 100 proc. identiškoms prekėms: jos turi būti to paties modelio ir turėti tas pačias technines specifikacijas, įskaitant tą patį prekės ženklą ir (arba) gamintoją, tą pačią spalvą, tuos pačius matmenis, tuos pačius priedus, tą patį dydį, tą pačią kokybę, tą pačią sudėtį ir kt., t. y. 100 proc. identiška prekė.
 
3. Neidentiškos prekės į Pasiūlymą neįtraukiamos
3.1. Pasiūlymas netaikomas perteklinėms atsargoms, akcinėms prekėms, parduotuvių atidarymo proga taikomiems pasiūlymams, ekspoziciniams modeliams, išparduodamoms pavyzdinėms prekėms, prekėms su nuolaida, specialiems pasiūlymams, specialiems nuolaidų kodams perkant internetinėje parduotuvėje, sodo baldams ir kitoms už mažesnę kainą išparduodamoms sezoninėms prekėms.
3.2. Pasiūlymas neapima tokių paslaugų kaip pristatymas, specialios pristatymo sąlygos ir pan.
3.3. Pasiūlymas taikomas tik fizinių asmenų atliekamiems pirkimams ir netaikomas juridiniams asmenims ir ūkio subjektams.
3.4. Pasiūlymas taikomas tik konkrečiam pirkėjui, kuris įvykdė visas Pasiūlymo sąlygas.
3.5. Pasiūlymas galioja tik JYSK internetinėje parduotuvėje www.JYSK.lt arba fizinėje JYSK parduotuvėje Lietuvoje įsigytoms prekėms. 
3.6. Lyginama prekė turi būti siūloma įsigyti Lietuvoje, atsižvelgiant į visus Lietuvoje taikomus mokesčius (pvz., PVM).
3.7. Pasiūlymo privalumais negali pasinaudoti asmenys, kurie už prekes atsiskaitė pirkimo išsimokėtinai būdu.
 
4. Baigiamosios nuostatos
4.1. Norėdami pasinaudoti Pasiūlymu, kreipkitės į mūsų Klientų aptarnavimo skyrių el. paštu [email protected] arba apsilankykite bet kurioje JYSK parduotuvėje.
4.3. Pasiūlymo sąlygos galioja nuo jų paskelbimo JYSK interneto svetainėje (JYSK.lt) dienos. 
4.4. JYSK (UAB "JYSK Baltic") pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Pasiūlymo sąlygas arba nustoti jas taikyti, apie tai pranešdama tokiu pat būdu, kaip skelbiama Pasiūlymo sąlygose.