Siūlymas sąlygos "Atitinkame žemiausią kainą"
JYSK rūpi, kad perkant ir po pirkimo Jums nereikėtų dėl nieko sukti galvos. Todėl kiekvienam JYSK kliento kortelės turėtojui siūlome galimybę pasinaudoti pasiūlymu "Atitinkame žemiausią kainą" (toliau - Siūlymas ) įvairiems JYSK produktams. Todėl daugeliui produktų, įsigyjamų su JYSK kliento kortele, siūlome pasiūlymą " Atitinkame žemiausią kainą ".
Jeigu per 30 dienų nuo pirkimo dienos rasite tą gaminį, kurį nusipirkote JYSK, kitur (JYSK arba kitoje parduotuvėje Lietuvoje) parduodamą už mažesnę kainą, grąžinsime permokėtą sumą suteikdami dovanų kortelę. Geriausios kainos garantijos, GOLD čiužinių 120 bandomųjų naktų ir Neriboto grąžinimo akcijų privalumais negali pasinaudoti asmenys, kurie už prekes atsiskaitė lizingu*.
 
*JYSK leasing, ESTO 3, Bolt Pay Later, Inbank Mokilizingas.
 
1. Siūlymas sąlygos
1.1. JYSK lygina visų identiškų gaminių kainas. Žiūrėti toliau pateikiamas išimtis.
1.2. Prašymas grąžinti permokėtą sumą, remiantis Siūlymas, turi būti pateiktas per 30 dienų nuo pirkimo.
1.3. Lyginamos kainos turi galioti tuo metu, kai pateikiamas prašymas, remiantis Siūlymas.
1.4. Kad galėtų būti taikoma Siūlymas, reikia rasti identišką gaminį vienoje iš mūsų JYSK parduotuvių arba kitose parduotuvėse, esančiose Lietuvos ir Lenkijos teritorijose bei e-parduotuvėse, kurių adresas baigiasi: in.lt arba in.pl
1.5. Pateikite kainų etiketės nuotrauką su mažesne kaina (su matoma data ant kainų etiketės)
1.6. Turite pateikti prekės pirkimą iš JYSK patvirtinančią dokumentaciją (pvz., pirkimo čekį).
1.7. Jeigu rasite prekę kitoje parduotuvėje Lietuvoje, turite pateikti susijusią dokumentaciją, pvz., lankstinuką arba tos parduotuvės tinklalapio nuorodą su identiška preke, ir lyginama kaina turi galioti tą dieną, kai pateikiamas prašymas.
1.8. Lyginant prekių kainą, turi būti lyginama tik jų pardavimo kaina, neįskaičiuojant mokesčio už pristatymą ir kitų su preke susijusių mokesčių.
 
2. Siūlymas prašymas ir išimtys
Siūlymas taikomas tik 100 proc. Identiškiems gaminiams: turi būti tas pats modelis ir tos pačios techninės charakteristikos, įskaitant tą patį prekės ženklą ir (arba) gamintoją, tą pačią spalvą, tuos pačius matmenis, tuos pačius priedus, tą patį dydį, tą pačią sudėtį ir pan. Reiškia, 100 proc. Identiška prekė.
 
3. Gaminiams, kurie nėra tie patys, Siūlymas netaikoma
3.1. Siūlymas netaikomas išparduodamiems likučiams, akcijinėms prekėms, parduotuvių ir kt. Atidarymo proga teikiamiems pasiūlymams, parodų modeliams, prekėms su nuolaida, specialiems pasiūlymams, specialių kodų pasiūlymams perkant internetinėje parduotuvėje, sodo baldams ir išparduodamoms sezoninėms prekėms.
3.2. Siūlymas neapima paslaugų, pvz., pristatymo, specialių pasiūlymų, susijusių su pristatymu ir pan.
3.3. Siūlymas taikoma tik privačių asmenų pirkiniams ir netaikoma juridinių asmenų pirkimams.
3.4. Siūlymas taikoma tik konkrečiam pirkėjui, kuris atitinka ir tenkina visas Siūlymas sąlygas ir reikalavimus.
3.5. Siūlymas galioja tik toms prekėms, kurios pirktos JYSK interneto parduotuvėje www.JYSK.lt arba JYSK parduotuvėje Lietuvos teritorijoje.
3.6. Lyginamas gaminys turi būti parduodamas Lietuvoje, turi būti atsižvelgta į visus Lietuvoje taikomus mokesčius (pvz., PVM).
3.7. Siūlymas neriboto negali pasinaudoti asmenys, kurie už prekės yra atsiskaitę lizingu.
 
4. Baigiamosios nuostatos
4.1. Susisiekite su Klientų aptarnavimo skyriumi: [email protected], arba apsilankykite mūsų parduotuvėje ir naudokitės minėta garantija.
4.2. Siūlymas galioja nuo jos sąlygų paskelbimo dienos JYSK internetiniame puslapyje JYSK.lt.
4.3. JYSK (UAB „JYSK BALTIC“) turi teisę keisti Siūlymas sąlygas arba nustoti ją taikyti bet kuriuo metu, apie tai pranešusi tuo pat būdu, kuriuo buvo informuota apie šios garantijos taikymą.