INTERJERAS

Dideli ir maži veidrodžiai interjerui papuošti

Veidrodis yra labai praktiškas aksesuaras, tačiau tai taip pat gali būti ir puiki galimybė namams papuošti. JYSK siūlomi stilingi veidrodžiai suteiks bet kuriam Jūsų namų kambariui išskirtinio žavesio. Didelis, pastatomas veidrodis puikiai tiks miegamajam ar prieškambariui, nes leis matyti viso kūno atspindį, o mažas, apvalus ar kampuotas pakabinamas sieninis veidrodis gražiai papuoš koridoriaus sieną, vonią ar kambarių duris.

Taip pat siūlome kokybiškų veidrodžių tiek su rėmais, tiek ir be rėmų. Neabejojame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje rasite prekių atitinkančių kiekvieno pirkėjo poreikius, todėl, kad galime Jums pasiūlyti itin platų veidrodžių pasirinkimą įvairiausiomis kainomis. Atkreipkite dėmesį į mūsų siūlomus specialius pasiūlymus ir įsigykite interjero prekių pigiau jau šiandien!

Veidrodis - ne tik veido atspindžiui rodyti

Veidrodžiai - tai daugiau nei atsispindintis stiklas, skirtas apžiūrėti išvaizdą prieš išeinant pro duris. Jie taip pat yra puikus būdas patalpai nušviesti bei sukurti didesnės erdvės iliuziją, kas labai aktualu mažesniems namams, ypač miegamajame arba svetainei. Išsirinkite prekių iš mūsų asortimento prieinama kaina.

Turime veidrodžių skirtingų spalvų rėmais - auksine, sidabrine, balta bei juoda. Taip pat galime pasiūlyti įvairaus dizaino - dekoratyviniai, klasikiniai, senovinio stiliaus įkvėptais rėmais, be rėmų, apvalūs bei daug kitų variantų.

Pakabinami apvalūs ir ovalūs veidrodžiai pigiau

Dažno iš mūsų namuose dominuoja kvadratiniai interjero elementai ir baldai, tokie kaip stalai, kėdės, spintos, televizoriai ar paveikslai. Apvalūs bei ovalūs veidrodžiai gali padėti paįvairinti interjerą ir suteikti elegantiškas ir minkštas linijas. Toks veidrodis padės namuose sukurti skandinavišką stilių su minimalistiniu dekoru.

Apvalaus veidrodžio privalumas yra ir tas, jog nereikia jaudintis, kad jis pakryps kreivai. Mūsų siūlomi apvalūs ir ovalūs veidrodžiai gali būti su rėmeliu ar be jo, yra skirtingų dydžių ir taip pat būna parduodami kaip komplektas.