Apie mus

Žmogus, kuris turėjo svajonę

Įkūrėjas - Lars Larsen

Lars Larsen gimė šiaurės vakarų Danijoje ir amato mokėsi dirbdamas audinių parduotuvėje. Vėliau jis įsitraukė į baldų verslą, kuriame dirbdamas ir subrandino idėją atidaryti nuosavą patalynės parduotuvių tinklą. Jis vargiai turėjo pinigų, tačiau buvo kupinas šviesių idėjų. Jaunam, ambicingam verslininkui pavyko greitai rasti ir daugybę tiekėjų, ir banką, norintį ir pasiruošusį jam padėti. Tas bankas, tai nedidelis Danijos banko „Norresundby“ filialas, su kuriuo įkūrėjas dirba ir dabar. Pirmąją JYSK parduotuvę Lars Larsen atidarė 1979 m. balandžio 2 d., Orhuso mieste, įsikūrusiame Jutlandijos pusiasalyje. Lars Larsen buvo labai ambicingas, tačiau jis niekada neįsivaizdavo, kad jo verslas augs kaip ant mielių.

Kas yra JYSK?

Iš Danijos kilęs JYSK parduotuvių tinklas, kurio misija –  pasiūlyti visiems platų prekių namams asortimentą, yra vienas sparčiausiai augančių „namų apyvokos prekių“ mažmeninės prekybos sektoriaus parduotuvių tinklų pasaulyje. JYSK sėkmės istorija prasidėjo 1979 metais, kai įmonės įkūrėjas ir vienintelis jos savininkas, verslininkas Lars Larsen, atidarė pirmąją savo parduotuvę Danijoje, vadovaudamasis paprasta idėja - visuomet pateikti pirkėjams puikų pasiūlymą. Įmonę šią filosofiją išlaikė iki šių dienų. Šiandien JYSK grupę sudaro daugiau nei 3 200 parduotuvių 48 pasaulio šalyse. Nors šiandien JYSK yra pasaulinis koncernas, jis visada išliko ištikimas savo skandinaviškoms šaknims. Tai atsispindi verslo kultūroje ir organizavime. JYSK Baltijos šalyse žinomas nuo 2001 metų, kai Latvijoje, prekybos centre "Alfa", buvo atidaryta pirmoji JYSK parduotuvė. Jysk Baltijos šalyse dirba pagal frančizės sutartį. 

Kuo mes prekiaujame?

JYSK siūlo platų prekių, skirtų namų atnaujinimui, asortimentą. Su JYSK, galite papuošti bet kokią gyvenamąją erdvę – nuo prieškambario iki vonios kambario. Viską, ko reikia kiekvieną dieną, rasite vienoje vietoje - patalynės, antklodžių, pagalvių, staltiesių, rankšluosčių, sodo ir kambario baldų, apšvietimo prietaisų, žvakių, popierinių rankšluosčių ir daugybę kitų naudingų prekių.