Žmogus, kuris turėjo svajonę
 
Įkūrėjas - Lars Larsen
Lars Larsen gimė šiaurės vakarų Danijoje ir amato mokėsi dirbdamas audinių parduotuvėje. Vėliau jis įsitraukė į baldų verslą, kuriame dirbdamas ir subrandino idėją atidaryti nuosavą patalynės parduotuvių tinklą. Jis vargiai turėjo pinigų, tačiau buvo kupinas šviesių idėjų. Jaunam, ambicingam verslininkui pavyko greitai rasti ir daugybę tiekėjų, ir banką, norintį ir pasiruošusį jam padėti. Tas bankas, tai nedidelis Danijos banko „Norresundby“ filialas, su kuriuo įkūrėjas dirba ir dabar. Pirmąją JYSK parduotuvę Lars Larsen atidarė 1979 m. balandžio 2 d., Orhuso mieste, įsikūrusiame Jutlandijos pusiasalyje. Lars Larsen buvo labai ambicingas, tačiau jis niekada neįsivaizdavo, kad jo verslas augs kaip ant mielių.
 
Kas yra JYSK?
Iš Danijos kilęs JYSK parduotuvių tinklas, kurio misija –  pasiūlyti visiems platų prekių namams asortimentą, yra vienas sparčiausiai augančių „namų apyvokos prekių“ mažmeninės prekybos sektoriaus parduotuvių tinklų pasaulyje. JYSK sėkmės istorija prasidėjo 1979 metais, kai įmonės įkūrėjas ir vienintelis jos savininkas, verslininkas Lars Larsen, atidarė pirmąją savo parduotuvę Danijoje, vadovaudamasis paprasta idėja - visuomet pateikti pirkėjams puikų pasiūlymą. Įmonę šią filosofiją išlaikė iki šių dienų. Šiandien JYSK grupę sudaro daugiau nei 3400 parduotuvių 48 pasaulio šalyse. Nors šiandien JYSK yra pasaulinis koncernas, jis visada išliko ištikimas savo skandinaviškoms šaknims. Tai atsispindi verslo kultūroje ir organizavime. JYSK Baltijos šalyse žinomas nuo 2001 metų, kai Latvijoje, prekybos centre "Alfa", buvo atidaryta pirmoji JYSK parduotuvė. Jysk Baltijos šalyse dirba pagal frančizės sutartį. 
 
Kuo mes prekiaujame?
JYSK siūlo platų prekių, skirtų namų atnaujinimui, asortimentą. Su JYSK, galite papuošti bet kokią gyvenamąją erdvę – nuo prieškambario iki vonios kambario. Viską, ko reikia kiekvieną dieną, rasite vienoje vietoje - patalynės, antklodžių, pagalvių, staltiesių, rankšluosčių, sodo ir kambario baldų, apšvietimo prietaisų, žvakių, popierinių rankšluosčių ir daugybę kitų naudingų prekių.
 
JYSK vertybės
Kartą gyveno pardavėjas vardu Larsenas. Jis pardavinėjo lovos užtiesalus ir patalus visiems danams priimtina kaina.
Kai atėjo laikas ir kitos tautos galėjo pardavineti patalynės parduotuvėse su melynu lovugaliu ir balta žąsim.
Iš pradžių jis stovėjo už prekystalio – rašė kainas – užsakydavo prekes pardavimui – pakuodavo prekes savo pirkėjams. Jis atidarydavo parduotuvę ryte ir uždarydavo vakare.
Pradžioje yra lengva daryti viską pačiam. Bet kai vienas tampa dviem, o trys pavirsta į 3400 parduotuvių – na, tada tau reikia daugiau žmonių. Bet yra ypatingai svarbu išlaikyti originalias vertybes.
 
Mūsų vertybės apibendrintos trimis žodžiais ir primena visiems Jysk darbuotojams, kaip galime pateikti savo klientams puikių pasiūlymų.
Pardavėjas
Orientuotas į aptarnavimą, kainą suvokiantis, patikimas, profesionalus ir orientuotas į tikslą.
Kolega
Paslaugus, pagarbus, lankstus, atviras, sąžiningas ir paprastas, pozityvus.
 
Komandos dvasia
Pasiaukojantis, lojalus, sutelkiantis dėmesį į komandos tikslus, JYSK ambasadorius.