SODAS

Kokybiškos, skandinaviško dizaino sodo prekės

JYSK siūlo įsigyti sodo ir lauko prekių internetu gera kaina. Turime visko, ko gali prireikti Jūsų sode ar tiesiog būnant lauke. Modernus, energiją taupantis sodo apšvietimas puikiai tiks bet kokio dydžio sodui ar terasai. Nebrangios laisvalaikio prekės, tokios kaip batutai ir baseinai, hamakai ir sodo sūpynės, žaislai, palapinės ir daugybė įvairiausių sodo dekoracijų leis išskirtinai atsipalaiduoti šiltą vasaros dieną. Kokybiški lauko baldai - kavos staliukai, lauko stalai, kėdės bei suolai užtikrins malonų poilsį ir funkcionalumą. Visa tai ir daug daugiau rasite peržiūrėję platų JYSK sodo prekių asortimentą.

Neabejojame, kad su JYSK tikrai išsirinksite lauko prekių pagal savo asmeninius poreikius, kurios išskirtinai papuoš ir įkvėps naujos gyvybės Jūsų sodui. Apsipirkite jau šiandien ir įsigykite puikios kokybės produktų su akcija!

Išskirtiniai sodo baldai bei laisvalaikio prekės

Sode leidžiamas laikas dažnai yra skirtas poilsiui ir pramogoms, todėl JYSK siūlo įsigyti kokybiškų laisvalaikio prekių bei baldų, naudojamų lauke. 

Čia rasite įvairiausių sodo baldų, tokių kaip stalai, kėdės, suolai ir gultai (parduodami atskirai ir kaip komplektai), kurie leis Jums patogiai atsipūsti poilsio ar susirinkti pietums lauke prie stalo su visa šeima. 

Nepamirškite ir pramogų. Batutas ar baseinas nuosavame kieme yra puikus užsiėmimas vaikams, o pas mus šioms prekėms taikomos itin patrauklios kainos. Hamakas ar sūpynės irgi suteiks sodui žavesio ir malonų būdą atsipalaiduoti. Mėgstantiems iškylas patiks mūsų siūlomos kelioninės prekės, tokios kaip pripučiami čiužiniai, pompos, palapinės ir daug daugiau.

Sodo ir lauko apšvietimas bei dekoracijos pigiau

Stilingai ir nebrangiai apšvieskite savo sodą, terasą ar kiemą su JYSK! Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami sodo šviestuvai, žibintai, lemputės ir lempos suteiks Jūsų sodui originalumo, išskirtinumo ir jaukumo. Saulės energija įkraunami šviestuvai su baterija padės jums taupyti elektrą bei tuo pačiu neteršti aplinkos, o LED lemputės ar pastatomi žibintai puikiai tiks dekoruoti aplinkai.

Taip pat nustebinsime Jus dideliu sodo dekoracijų pasirinkimu. Lauko kėdžių ir suolų pagalvėlės, kilimėliai terasai ar lauko durims bei gražūs ir tuo pačiu nuo saulės apsaugantys skėčiai bei pavėsinės įkvėps gyvybės Jūsų asmeninei aplinkai.