Prekių pristatymo sąlygos

Užsisakykite iš elektroninės parduotuvės www.jysk.lt  24/7

Savo klientams JYSK el. parduotuvė siūlo 3 prekių pristatymo būdus:

  1. Į Omniva paštomatus užsakymai pristatomi per 2-4 darbo dienas.
  2. Atsiėmimas parduotuvėse („Užsisakyk ir atsiimk“) – yra vienas greičiausių būdų gauti savo prekes. Pirkinių krepšelyje pažymėkite, kurioje JYSK parduotuvėje atsiimsite užsakymą (Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kaune, Vilniuje, Marijampolėje ar Alytuje), sulaukite patvirtinančios žinutės savo telefone ir iš karto atsiimkite prekes. Visus užsakymus apdorojome per 5 darbo dienas. Užsakymus atsiimti galite parduotuvių darbo valandomis ne vėliau kaip per 4 darbo dienas nuo žinutės gavimo.
    Dėmesio! Užsakymai yra apdorojami ir ruošiami tik el. parduotuvės darbo valandomis. Užsakymus atsiimti galėsite tik sulaukę SMS žinutės savo telefone.
  3. Visoje Lietuvoje pristatysime per 3-5 darbo dienas (nuo 08:00 iki 18:00 val.) po amokėjimo gavimo. Siuntos pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjerių tarnyba ir informuos apie tikslų pristatymo laiką. Atsiskaitant grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele, pristatymo metu, taikomas papildomas 1.50 EUR mokestis. Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 30 EUR.
    Dėmesio! Pristatymo dieną gavėjas privalo būti pasiekiamas, priešingu atveju prekės atkeliaus dar sekančią darbo dieną. Nepavykus prekių pristatyti 2 kartus dėl gavėjo kaltės, užsakymas bus atšauktas. Akcijų bei išpardavimų metu, prekių pristatymas gali vėluoti 1-2 darbo dienas.

Prekių pristatymo įkainiai su užnešimo paslauga (baldai, čiužiniai ar bet kokios kitos prekės)

Pristatymo kainos iki pat Jūsų namų durų:

Svoris nuo – ikiKaina
0.01 kg 4.99 kg 3.99 EUR
5 kg 9.99 kg 5.99 EUR
10 kg 24.99 kg 9.99 EUR
25 kg 49.99 kg 19.99 EUR
50 kg - 29.99 EUR

PVM įskaičiuotas į pristatymo kainą.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS užsakymams virš 499 EUR.