[2024-03-04]
Ramiam miegui – 120 išbandymo naktų
JYSK GOLD čiužiniai pasižymi aukščiausia kokybe mūsų plačiame čiužinių asortimente.
Esame tikri, kad būsi patenkintas savo čiužiniu!. Kad čiužinį pasirinkti būtų dar lengviau, čiužiniams GOLD siūlome 120 išbandymo naktų garantiją, kurios metu čiužinį GOLD galima grąžinti, atgaunant 100 % čiužinio vertės JYSK dovanų kortelėje. Pasiūlymas galioja JYSK klientų kortelių turėtojams, kurie saugo kvitą arba internetinio užsakymo numerį ir laikosi šios akcijos sąlygų.* Akcija „120 išbandymo naktų“ negali būti taikoma perkant lizingu** (pirkimas išsimokėtinai).
 
SĄLYGOS
Parduotuvėje ar internetu įsigytą GOLD klasės čiužinį galima grąžinti per 120 dienų nuo pirkimo dienos, parodant pirkimo čekį arba važtaraščio originalą arba internetinio užsakymo numerį. Tai yra papildoma garantija, kuri turi viršenybę prieš Lietuvos teisės aktų sąlygas dėl prekių grąžinimo.
1. Pirkėjas gali pasinaudoti akcijos privalumais, jei GOLD čiužinys įsigytas tuo pačiu metu (vienu pirkimu) su PLUS arba GOLD klasės antčiužiniu arba bet kokios kokybės klasės čiužinio apsauga ar neperšlampama paklode, kurie buvo naudojami čiužinio apsaugai nuo nusidėvėjimo ir sugadinimų.
2. Dėl čiužinio grąžinimo iš anksto reikia informuoti JYSK Klientų aptarnavimo skyrių, pateikiant prašymą dėl prekių grąžinimo. Prie prašymo reikia pridėti čiužinio (antčiužinio ir (arba) čiužinio apsaugos, jei ji yra grąžinama) nuotraukas.***
3. Tuo pačiu metu kartu su čiužiniu, laikantis akcijos sąlygų, yra galimybė grąžinti antčiužinį, čiužinio apsaugą arba neperšlampamą paklodę. Akcija „120 išbandymo naktų“ nėra taikoma atskirai tik antčiužiniui, čiužinio apsaugai arba neperšlampamai paklodei ir jų negalima grąžinti, t. y. akcijos sąlygos nenumato tik antčiužinio, čiužinio apsaugos arba neperšlampamos paklodės grąžinimo, pasiliekant GOLD čiužinį.
4. Grąžinamas čiužinys (bei antčiužinis ir (arba) čiužinio apsauga) turi būti švarus, nesuplyšęs, nesugadintas, su čiužinio identifikaciniu numeriu, su naudojimo žymėmis, kurios neviršija normalaus nudėvėjimo, taip pat čiužinys (antčiužinis ir (arba) čiužinio apsauga) turi būti naudotas jį saugojant ir griežtai pagal paskirtį.
5. Transportavimo metu draudžiama čiužinį sulenkti.
6. Grąžinti galima tik Lietuvos JYSK parduotuvėje arba JYSK internetinėje parduotuvėje www.JYSK.lt įsigytą GOLD klasės čiužinį (antčiužinį ir (arba) čiužinio apsaugą, ir (arba) neperšlampamą paklodę). Pirkimas turi būti atliktas su JYSK kliento kortele. 
7. Čiužinį (antčiužinį ir (arba) čiužinio apsaugą, ir (arba) neperšlampamą paklodę) galima grąžinti parduotuvėje, kurioje jis buvo įsigytas ir (arba) atsiimtas; jei prekę pristatė kurjeris, prekę galima grąžinti artimiausioje parduotuvėje.
8. Grąžinant čiužinį (antčiužinį ir (arba) čiužinio apsaugą, ir (arba) neperšlampamą paklodę), grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos; transporto išlaidas padengia pirkėjas.
9. Pinigai grąžinami JYSK elektroninės dovanų kortelės pavidalu*** (pirkiniams internetinėje parduotuvėje) arba plastikinės kortelės pavidalu*** (pirkiniams parduotuvėje), kurią reikia panaudoti per vienerius metus nuo plastikinės dovanų kortelės išdavimo dienos arba elektroninės dovanų kortelės kodo išsiuntimo dienos Kliento nurodytu el. pašto adresu****.
 
*Akcija galioja nuo 2024-03-04 ir yra taikoma prekėms, įsigytoms nuo 2024-03-04
Akcijos sąlygų [2021-07-20 redakcija] galioja prekėms, įsigytoms iki 2023-12-11 (imtinai)
Akcijos sąlygų [2023-12-12 redakcija] galioja prekėms, įsigytoms nuo 2023-12-12 iki 2024-03-03
** ESTO, Lateko lizingas.
***JYSK pasilieka teisę atmesti prašymą dėl čiužinio (antčiužinio ir (arba) čiužinio apsaugos, ir (arba) neperšlampamos paklodės) grąžinimo, jei čiužinio (antčiužinio ir (arba) čiužinio apsaugos) būklė neatitinka sąlygų.
****Elektroninę JYSK dovanų kortelę galima panaudoti tik internetinėje parduotuvėje, plastikinę dovanų kortelę galima panaudoti tik parduotuvėje.