Internetinės parduotuvės kainoženkliai
STANDARTINĖ KAINA
Prekė, prie kurios nurodyta tik viena kaina, parduodama už standartinę kainą. Šiuo kainoženkliu žymimoms prekėms taikomos prekių grupių nuolaidos, jei apie tai parduotuvėje informuojama atskirai.
49,99 €

VISADA MAŽA KAINA
Kainoženkliu VISADA MAŽA KAINA žymimos prekės, kurių kaina yra mažiausia tarp tam tikros kategorijos prekių JYSK parduotuvėse. Šiuo kainoženkliu pažymėtoms prekėms netaikomos jokios papildomos nuolaidos, jei tai nėra atskirai ir aiškiai nurodyta.
19,99 €

KAINA SU KLIENTO KORTELE
Kainoženklis su pastaba KAINA SU KLIENTO KORTELE naudojamas įvairių prekių grupių prekėms. KAINA SU KLIENTO KORTELE taikoma tik klientams, turintiems kliento kortelę ir apsiperkantiems iš registruoto JYSK.lt profilio. Jei apsiperkama neprisijungus prie registruoto profilio, taikoma STANDARTINĖ KAINA, nurodyta po preke. Šiuo kainoženkliu pažymėtoms prekėms netaikomos jokios papildomos nuolaidos, jei tai nėra atskirai ir aiškiai nurodyta.
25,99 €
20,99 €

AKCIJOS KAINA
AKCIJOS prekių kaina galioja ribotą laiką pagal kampanijos terminą. Kainoženklyje nurodyta ankstesnė kaina, nauja kaina, nuolaidos procentas ir nuolaidos galiojimo laikotarpis. Šiuo  kainoženkliu pažymėtoms prekėms netaikomos jokios papildomos nuolaidos, jei tai nėra atskirai ir aiškiai nurodyta.
  AKCIJA  
79,99 € 99,99
 4 d. 07:09:18

IŠPARDAVIMO KAINA
Terminas IŠPARDAVIMAS kainoženklyje vartojamas išparduodant prekių atsargas. IŠPARDAVIMO nuolaida galioja tol, kol prekė yra parduotuvėje. Po preke nurodyta sena kaina, nauja kaina, nuolaidos procentas ir periodas, kuriuo prekių yra sandėlyje. Šiuo kainoženkliu pažymėtoms prekėms netaikomos jokios papildomos nuolaidos, jei tai nėra atskirai ir aiškiai nurodyta.
  IŠPARDAVIMAS  
49,99 € 89,99

DIDESNIO KIEKIO KAINA
Prekei, prie kurios po standartine kaina nurodyta dar viena kaina su pastaba „kaina perkant 2 vnt. ir daugiau“, taikoma didesnio kiekio kaina perkant 2 ir daugiau tokių pačių prekių. Šiuo kainoženkliu žymimoms prekėms taikomos prekių grupių nuolaidos, jei apie tai svetainėje informuojama atskirai.
5,99 €
2,99 €/ gab   perkant 2+ 

KUPONAS
KUPONO nuolaidos gali būti taikomos įvairioms prekėms arba prekių grupėms naudojant KUPONE nurodytą nuolaidos kodą. KUPONO kodą reikia įvesti į nurodytą laukelį prieš atliekant apmokėjimą. KUPONO taisyklės – taikomos nuolaidos dydis ir prekių kategorijos – gali skirtis priklausomai nuo kampanijos. Nuolaidos kodas galioja prekėms esančioms JYSK.lt ir pažymėtoms akcijos ženklu
PAPILDOMA -10% SU KODU  SLEEP