UŽUOLAIDOS

Užuolaidos ir jų priedai pagal kiekvieno poreikius

JYSK siūlo platų užuolaidų asortimentą internetu. Mūsų siūlomos užuolaidos jau pasiūtos, todėl yra paruoštos kabinti iš karto. Čia rasite dienines, naktines, plonas ir storesnio audinio užuolaidas. Taip pat kviečiame peržiūrėti didžiulį puikios kokybės žaliuzių ir roletų pasirinkimą. Šios prekės yra įvairių dydžių bei išmatavimų, todėl puikiai tiks skirtingo dydžio langams ir stoglangiams.

Čia taip parduodami ir būtiniausi užuolaidų priedai - patvarūs metaliniai ar mediniai lubiniai užuolaidų karnizai, bėgeliai, kabliukai, užuolaidų žiedai ir laikikliai, kurie padės be vargo pakabinti ir tvirtai laikys Jūsų išsirinktas užuolaidas. Jeigu ieškote produktų užuolaidų priežiūrai, mūsų siūlomi siuvimo įrankiai ar tekstilės apsaugos purškiklis puikiai atliks savo darbą.

Papuoškite bet kurį savo namų kambarį ir tuo pačiu protingai sutaupykite kokybiškoms užuolaidoms pirkdami pigiau iš JYSK.

Užuolaidos ir jų prekės visiems kambariams

JYSK siūlomos pigios ir patvarios užuolaidos leis Jums sutaupyti ir papuošti namus. Jos yra pritaikytos visiems Jūsų namų kambariams. Ar tai būtų užuolaidos svetainei, miegamajam, vaikų kambariui ar virtuvei, neabejojame, kad išsirinksite sau tinkamą prekę iš didžiulio mūsų siūlomo asortimento.

Jeigu ieškote užuolaidų didelei svetainei, rekomenduojame rinktis ilgesnes, tamsių spalvų bei sunkesnės medžiagos užuolaidas, kurios padės dideliame kambaryje sukurti jaukesnę aplinką. Jeigu ieškote vaikų kambariui arba miegamajam - rinkitės šviesai nelaidžias užuolaidas, kad iš ryto neerzintų šviesa, krentanti pro langus. Virtuvėje paprastai kabinamos šviesesnės, permatomos ar baltos užuolaidos, kurios padės palaikyti norimą natūralų virtuvės šviesos kiekį.

Stilingos žaliuzės ir roletai bet kokiems langams

JYSK rasite gausybę įvairiausių žaliuzių ir roletų, kurias dažnai galite įsigyti pigiau su viliojančia akcija. Mūsų siūlomos žaliuzės užtikrins apsaugą nuo nepageidaujamos saulės šviesos ir tiks bet kokiems langams ir stoglangiams.

Įsigykite jau pasiūtas ir iš karto kabinti paruoštas užuolaidas ar žaliuzes/roletus. Jos gali būti horizontalios ar vertikalios, plisuotos, ritininės, ar pralaidžios ir nepralaidžios šviesai. Neabejojame, kad čia rasite tai ko ieškote, nes perkant internetu iš JYSK pasirinkimas visada didelis, o prekės parduodamos žemiausia kaina!