JYSK kliento kortelės gavimas

JYSK kliento kortelės gavimas
JYSK nemokamai skaitmeninei kortelei* gauti užregistruokite savo profilį čia. Skaitmeninė kliento kortelė bus išsiųsta jūsų registruotu el. paštu.
Plastikinę JYSK kliento kortelę galima įsigyti JYSK parduotuvėse už 0,99 EUR. Kliento kortelė bus suteikta užpildžius kortelės prašymą.
 
*Kad gautumėte kortelę, nebūtina atskirai pirkti prekių. Jei jau esate registruotas JYSK klientas, skaitmeninės kliento kortelės pasiūlymus gausite prieš apsipirkdami prisijungę prie savo paskyros www.JYSK.lt.
 
JYSK labai svarbu, kad klientai gautų ne tik geriausią pasiūlymą, bet ir palankiausias kainas. Todėl pristatome JYSK kliento kortelę, kurios pranašumais galima pasinaudoti tiek JYSK parduotuvėse Lietuvoje, tiek interneto parduotuvėje www.JYSK.lt.

Užsisakę JYSK kliento kortelę gausite tik nuolaidų programos dalyviams skirtus pasiūlymus:
UŽSIREGISTRUOKITE IR GAUKITE JYSK KLIENTO KORTELĘ – IR YPAČ GERAS KAINAS BEI PASIŪLYMUS KIEKVIENĄ DIENĄ!
 
Su kliento kortele kasdien galite įsigyti šimtus produktų už ypatingas kainas
JYSK GOLD čiužinį galima grąžinti per 120 dienų nuo jo įsigijimo ir iškeisti į lygiavertę kainą.
Pratęsta garantija JYSK čiužiniams 10, 15 ir net 25 metams
Pratęsta garantija JYSK antklodėms 5, 10 ir net 15 metų
Jei radote identišką prekę kitame mažmenininko tinkle už mažesnę kainą (per 30 dienų nuo jos įsigijimo iš JYSK), prekės vertės skirtumą grąžinsime elektroninės dovanų kortelės forma
Neribotas prekių grąžinimo terminas, nepriklausomai nuo to, kur prekė buvo įsigyta (JYSK parduotuvėje ar JYSK.lt)
Apsipirkimas su JYSK kliento kortele
Su skaitmenine kliento kortele
    - Norėdami pasinaudoti kliento kortelę parduotuvėje, išsaugokite ją savo išmaniajame įrenginyje ir apsipirkdami parodykite kasininkui. Kliento kortelė visada bus pasiekiama ir jūsų JYSK.lt kliento profilyje.
    - Norėdami pasinaudoti kliento kortele JYSK.lt, prieš apsipirkdami prisijunkite prie savo paskyros įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį.
Su plastikine kortele
    - Norėdami pasinaudoti kliento kortele parduotuvėje, parodykite ją kasininkui prieš apmokėjimą.
    - Norėdami gauti kliento kortelės programos nuolaidas JYSK.lt, naudojimo skaitmenine kliento kortele – prieš apsipirkdami prisijunkite prie savo paskyros arba susikurkite naują paskyrą.
 
Parduotuvės kliento kortelės naudojimo taisyklės pažiūrėk čia.