JYSK KLIENTO KORTELĖ

JYSK labai svarbu, kad klientai gautų ne tik geriausią pasiūlymą, bet ir palankiausias kainas. Todėl pristatome JYSK kliento kortelę, kurios pranašumais galima pasinaudoti tiek JYSK parduotuvėse Lietuvoje, tiek interneto parduotuvėje www.JYSK.lt.

Užsisakę JYSK kliento kortelę gausite tik nuolaidų programos dalyviams skirtus pasiūlymus:

-        Kliento kortelės kainas šimtams prekių kasdien (prekėms su nuoroda "Kaina su kliento kortele");

-        Akcijų pasiūlymus ir nuolaidas iki 50%;

-        Galimybę pirmiems sužinoti apie prekių naujienas ir ypatingus pasiūlymus;

-        Ekspertų patarimus apie būsto įrengimą.

JYSK kliento kortelės gavimas*

-        JYSK nemokamai skaitmeninei kortelei** gauti užregistruokite savo profilį čia. Skaitmeninė kliento kortelė bus išsiųsta jūsų registruotu el. paštu.

-        Plastikinę JYSK kliento kortelę galima įsigyti JYSK parduotuvėse už 0,99 EUR. Kliento kortelė bus suteikta užpildžius kortelės prašymą.

 

Apsipirkimas su JYSK kliento kortele

-        SU SKAITMENINE KLIENTO KORTELE

  1. Norėdami pasinaudoti kliento kortelę parduotuvėje, išsaugokite ją savo išmaniajame įrenginyje ir apsipirkdami parodykite kasininkui. Kliento kortelė visada bus pasiekiama ir jūsų JYSK.lt kliento profilyje.
  2. Norėdami pasinaudoti kliento kortele JYSK.lt, prieš apsipirkdami prisijunkite prie savo paskyros įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį.

-        SU PLASTIKINE KORTELE

  1. Norėdami pasinaudoti kliento kortele parduotuvėje, parodykite ją kasininkui prieš apmokėjimą.
  2. Norėdami gauti kliento kortelės programos nuolaidas JYSK.lt, naudojimo skaitmenine kliento kortele – prieš apsipirkdami prisijunkite prie savo paskyros arba susikurkite naują paskyrą.


*Kad gautumėte kortelę, nebūtina atskirai pirkti prekių.

**Jei jau esate registruotas JYSK klientas, skaitmeninės kliento kortelės pasiūlymus gausite prieš apsipirkdami prisijungę prie savo paskyros www.JYSK.lt.