JYSK KLIENTO KORTELĖS GAVIMAS
JYSK labai svarbu, kad klientai gautų ne tik geriausią pasiūlymą, bet ir palankiausias kainas. Todėl pristatome JYSK kliento kortelę, kurios pranašumais galima pasinaudoti tiek JYSK parduotuvėse Lietuvoje, tiek interneto parduotuvėje www.JYSK.lt.
JYSK nemokamai skaitmeninei kortelei* gauti užregistruokite savo profilį čia. Skaitmeninė kliento kortelė bus išsiųsta jūsų registruotu el. paštu.
Plastikinę JYSK kliento kortelę galima įsigyti JYSK parduotuvėse už 0,99 EUR. Kliento kortelė bus suteikta užpildžius kortelės prašymą.

*Kad gautumėte kortelę, nebūtina atskirai pirkti prekių. Jei jau esate registruotas JYSK klientas, skaitmeninės kliento kortelės pasiūlymus gausite prieš apsipirkdami prisijungę prie savo paskyros www.JYSK.lt.

Užsisakę JYSK kliento kortelę gausite tik nuolaidų programos dalyviams skirtus pasiūlymus:
Su kliento kortele kasdien galite įsigyti šimtus produktų už ypatingas kainas
JYSK GOLD čiužinį galima grąžinti per 120 dienų nuo jo įsigijimo ir iškeisti į lygiavertę kainą.
Pratęsta garantija JYSK čiužiniams 10, 15 ir net 25 metams
Pratęsta garantija JYSK antklodėms 5, 10 ir net 15 metų
Jei radote identišką prekę kitame mažmenininko tinkle už mažesnę kainą (per 30 dienų nuo jos įsigijimo iš JYSK), prekės vertės skirtumą grąžinsime elektroninės dovanų kortelės forma
Neribotas prekių grąžinimo terminas, nepriklausomai nuo to, kur prekė buvo įsigyta (JYSK parduotuvėje ar JYSK.lt)

„JYSK“ kliento kortelė juridiniams asmenims ir asmenims, vykdantiems ekonominę veiklą
Verslo valdymas reiškia ne tik sėkmę, bet ir sugebėjimą rasti ir panaudoti savo verslui palankiausias kainas, teigiamai veikiančias įmonės pelningumą. Turėdami „JYSK“ Kliento kortelę savo verslui gausite išskirtinius pasiūlymus, taikomus tik šios programos dalyviams:
    - Kliento kortelės kainas šimtams prekių kasdien (prekėms su nuoroda „Kaina su kliento kortele“);
    - Akcijų pasiūlymus ir nuolaidas iki 50 %;
    - 25 % nuolaidą nuo baltame kainoženklyje pažymėtos kainos JYSK parduotuvėse arba STANDARTINĖS KAINOS interneto parduotuvėje (nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos SUPERKAINOS ženklu pažymėtoms prekėms, išpardavimo prekėms, nuolaidoms su kliento kortele, didelio kiekio nuolaidos prekėms; nuolaida nesumuojama su kitomis akcijomis ar kuponais).
    -  Papildoma didelio kiekio nuolaida visiems pirkimams, didesniems kaip:
                   1 000 EUR – 3 %
                   5 000 EUR – 5 %
                   10 000 EUR – 10 %
    - Galimybę pirmiems sužinoti apie prekių naujienas ir ypatingus pasiūlymus.

Didesnių kaip 10 000 EUR užsakymų kviečiame susisiekti su JYSK klientų aptarnavimo centru info@JYSK.lv, kad gautumėte individualų pasiūlymą.

Apsipirkimas su JYSK kliento kortele
Su skaitmenine kliento kortele
    - Norėdami pasinaudoti kliento kortelę parduotuvėje, išsaugokite ją savo išmaniajame įrenginyje ir apsipirkdami parodykite kasininkui. Kliento kortelė visada bus pasiekiama ir jūsų JYSK.lt kliento profilyje.
    - Norėdami pasinaudoti kliento kortele JYSK.lt, prieš apsipirkdami prisijunkite prie savo paskyros įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį.
Su plastikine kortele
    - Norėdami pasinaudoti kliento kortele parduotuvėje, parodykite ją kasininkui prieš apmokėjimą.
    - Norėdami gauti kliento kortelės programos nuolaidas JYSK.lt, naudojimo skaitmenine kliento kortele – prieš apsipirkdami prisijunkite prie savo paskyros arba susikurkite naują paskyrą.