JYSK PREKIŲ ŽENKLAIPatobulinkite savo namus su KRONBORG® aukščiausios kokybės tekstile už prieinamą kainą!

Skandinaviškas prekių ženklas KRONBORG® – aukščiausios kokybės miegamojo ir vonios kambario tekstilės už prieinamą kainą gamintojas. „KRONBORG®“ prekės ženklas buvo sukurtas 1940 m. Danijoje. Jį iki šių dienų tobulina ir vysto turtingos patirties bei meistriškumo ekspertai. Prekės ženklo pavadinimo pradžia siekia 1940 metus. Jis reiškia žymiąją pilį, aprašytą populiarioje Šekspyro pjesėje „Hamletas“. Tai atspindi prekės ženklo koncepciją, kurios esmę sudaro karališkumas bei subtilus skonis, ir šiandien atsispindintis KRONBORG® tekstilės gaminiuose. „KRONBORG®“ gaminiai gavo „OEKO-TEX®“ Standard 100“ sertifikatą, kuris visame pasaulyje pripažįstamas kaip kokybės ženklas.

WELLPUR® garantuoja saldų miegą, po kurio nubusite žvalūs ir kupini energijos!

WELLPUR® yra išskirtinis JYSK prekės ženklas, kuriuo ženklinami aukštos kokybės elastinio putų poliuretano čiužiniai ir pagalvės už prieinamą kainą. WELLPUR® garantuoja saldų miegą, ryte atsibusite kupini jėgų ir energijos. WELLPUR® čiužiniai ir pagalvės, kurių sudėtyje yra elastinio putų poliuretano, tiksliai prisitaiko prie kūno formų ir leidžia miegoti anatomiškai patogiausioje padėtyje. Mažėja raumenų įtampa ir poveikis sąnariams, gerėja kraujotaka. Pasirinkę bet kurią miego pozą prekės ženklo produktų naudotojai pajus, ką reiškia puiki atrama ne tik miegant, bet ir sėdint ar net keliaujant. Prekės ženklo čiužiniai ir pagalvės taip pat pritaikyti alergiškiems žmonėms – dulkių erkutės putų poliuretane nesiveisia. WELLPUR® gaminiams suteiktas „OEKO-TEX Standard 100“ sertifikatas, tai pasaulyje žinomas tekstilės gaminių saugos standartų atitiktį patvirtinantis sertifikatas.

DREAMZONE®: geresnis miegas prasideda čia!

Prekių ženklu DREAMZONE® žymimi gaminiai sukurti miego kokybei gerinti ir tų, kurie renkasi čiužinius bei lovas, individualiems sprendimams. Kokybė ir funkcionalumas vienodai svarbūs, o šiuo ženklu nuo 2003 m. žymimi gaminiai atitinka kokybiškumo ir funkcionalumo principą. Prekių ženklu DREAMZONE® pažymėti gaminiai – tai už prieinamą kainą suteikiama kokybė. Prekės ženklas siūlo didelį produktų dizaino ir medžiagų pasirinkimą. Iš plataus prekės ženklo asortimento klientas galės pasirinkti tinkamiausią sprendimą. DREAMZONE asortimentą sudaro įvairių matmenų spyruokliniai ir putų čiužiniai bei skirtingo dizaino lovos. Prekės ženklas taip pat siūlo antčiužinius

Tavo ramybės uostas su „TheraButik“!

„TheraButik“ yra Kanadoje sukurtas prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės spyruoklinius čiužinius. Čiužiniai gaminami pagal žmonių poreikius ir pageidavimus, susijusius su miego kokybe. Prekės ženklo vertybės apima aukštą kokybę, komfortą ir Europos Sąjungos standartus atitinkantį gamybos procesą. Naudodamiesi „TheraButik“ čiužiniais ir kitais miegamojo gaminiais mėgausitės kiekviena akimirka – ar tai būtų nakties miegas, ar popiečio poilsis. Prekės ženklo produktų pasirinkimas padės rasti situacijų, kai saldus nakties miegas tampa problema, sprendimą. Didelis „TheraButik“ produktų pasirinkimas suteiks galimybę mėgautis kokybišku miegu visą naktį.