JYSK PREKIŲ ŽENKLAI

JUTLANDIA – gyvenimas gryname ore skandinavišku stiliumi.

Su JUTLANDIA® sodo baldais Tavo vasara bus patogi ir stilinga. Šio prekės ženklo baldai jungia funkcionalumą ir modernų dizainą. Asortimentą sudaro tiek klasikiniai, tiek modernūs skandinaviški įvairaus stiliaus ir medžiagų sodo baldai. Įvairiapusiai baldai pritaikyti tiek erdviems kaimo sodams, tiek siauriems miesto balkonams.

Daugumai natūralaus medžio JUTLANDIA® baldų suteiktas FSC® kokybės sertifikatas. Tai reiškia, kad gamybai naudojama mediena atkeliauja iš atsakingų miškininkystės verslų, draugiškų gamtai ir žmonėms.

Patobulinkite savo namus su KRONBORG® aukščiausios kokybės tekstile už prieinamą kainą.

Skandinaviškas prekių ženklas KRONBORG® – aukščiausios kokybės miegamojo ir vonios kambario tekstilės už prieinamą kainą gamintojas. „KRONBORG®“ prekės ženklas buvo sukurtas 1940 m. Danijoje. Jį iki šių dienų tobulina ir vysto turtingos patirties bei meistriškumo ekspertai. Prekės ženklo pavadinimo pradžia siekia 1940 metus. Jis reiškia žymiąją pilį, aprašytą populiarioje Šekspyro pjesėje „Hamletas“. Tai atspindi prekės ženklo koncepciją, kurios esmę sudaro karališkumas bei subtilus skonis, ir šiandien atsispindintis KRONBORG® tekstilės gaminiuose. „KRONBORG®“ gaminiai gavo „OEKO-TEX®“ Standard 100“ sertifikatą, kuris visame pasaulyje pripažįstamas kaip kokybės ženklas.

WELLPUR® garantuoja saldų miegą, po kurio nubusite žvalūs ir kupini energijos.

WELLPUR® yra išskirtinis JYSK prekės ženklas, kuriuo ženklinami aukštos kokybės elastinio putų poliuretano čiužiniai ir pagalvės už prieinamą kainą. WELLPUR® garantuoja saldų miegą, ryte atsibusite kupini jėgų ir energijos. WELLPUR® čiužiniai ir pagalvės, kurių sudėtyje yra elastinio putų poliuretano, tiksliai prisitaiko prie kūno formų ir leidžia miegoti anatomiškai patogiausioje padėtyje. Mažėja raumenų įtampa ir poveikis sąnariams, gerėja kraujotaka. Pasirinkę bet kurią miego pozą prekės ženklo produktų naudotojai pajus, ką reiškia puiki atrama ne tik miegant, bet ir sėdint ar net keliaujant. Prekės ženklo čiužiniai ir pagalvės taip pat pritaikyti alergiškiems žmonėms – dulkių erkutės putų poliuretane nesiveisia. WELLPUR® gaminiams suteiktas „OEKO-TEX Standard 100“ sertifikatas, tai pasaulyje žinomas tekstilės gaminių saugos standartų atitiktį patvirtinantis sertifikatas.

DREAMZONE®: geresnis miegas prasideda čia!

Prekių ženklu DREAMZONE® žymimi gaminiai sukurti miego kokybei gerinti ir tų, kurie renkasi čiužinius bei lovas, individualiems sprendimams. Kokybė ir funkcionalumas vienodai svarbūs, o šiuo ženklu nuo 2003 m. žymimi gaminiai atitinka kokybiškumo ir funkcionalumo principą. Prekių ženklu DREAMZONE® pažymėti gaminiai – tai už prieinamą kainą suteikiama kokybė. Prekės ženklas siūlo didelį produktų dizaino ir medžiagų pasirinkimą. Iš plataus prekės ženklo asortimento klientas galės pasirinkti tinkamiausią sprendimą. DREAMZONE asortimentą sudaro įvairių matmenų spyruokliniai ir putų čiužiniai bei skirtingo dizaino lovos. Prekės ženklas taip pat siūlo antčiužinius.

HØIE – daugiau vietos sapnams.

Skandinavijoje sukurto HØIE prekių ženklo koncepciją apibūdina aukšta kokybė, kuri nenuvils. Daugiau kaip per 160 metų HØIE prekių ženklas paliko pėdsaką Skandinavijos gyventojų širdyse. Aukščiausios kokybės miegamojo gaminiai – antklodės, pagalvės, paklodės, čiužiniai ir užvalkalai. Specialaus dizaino antklodės, pagalvės, paklodės ir čiužiniai suteikia tikrą miego malonumą. Jie gaminami iš antialerginio pluošto užpildo ir išbandytos kokybės pūkų bei plunksnų. Dauguma HØIE gaminių gaminami Norvegijoje. Brekstado įmonėje kasdien pagaminama daugybė antklodžių ir pagalvių su kokybišku antialerginiu užpildu, atitinkančiu Europos tekstilės gaminių su pūkų ir plunksnų užpildu standartus.

Tavo ramybės uostas su „TheraButik“.

„TheraButik“ yra Kanadoje sukurtas prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės spyruoklinius čiužinius. Čiužiniai gaminami pagal žmonių poreikius ir pageidavimus, susijusius su miego kokybe. Prekės ženklo vertybės apima aukštą kokybę, komfortą ir Europos Sąjungos standartus atitinkantį gamybos procesą. Naudodamiesi „TheraButik“ čiužiniais ir kitais miegamojo gaminiais mėgausitės kiekviena akimirka – ar tai būtų nakties miegas, ar popiečio poilsis. Prekės ženklo produktų pasirinkimas padės rasti situacijų, kai saldus nakties miegas tampa problema, sprendimą. Didelis „TheraButik“ produktų pasirinkimas suteiks galimybę mėgautis kokybišku miegu visą naktį.

FLORA DANICA – tradicijos, pagrįstos geriausia taikomosios dailės amatininkyste.

FLORA DANICA koncepcijos pagrindas yra danų tradiciniai amatai ir dizainas, kuriamas iš natūralių medžiagų – švarių ir minkštų pūkų, apgaubtų švelnia medvilne. Prekių ženklo gaminiai gaminami taikant modernias gamybos technologijas, remiantis metodais, taikytais gaminant antklodes Danijoje daugiau kaip prieš 100 metų – tiksliai, rūpestingai ir su meile. Dėl specialios gamybos technikos prekių ženklo produktai įgijo naudotojų pasitikėjimą dėl galimybės pasirinkti tinkamiausius sprendimus iš miegamojo prekių asortimento.

Aukščiausio lygio mokslas ir technologijos – TEMPRAKON.

Šio prekių ženklo gaminiai originaliai pagaminti remiantis technologiniais sprendimais, taikomais gaminant NASA kosmonautų aprangą, kuri gali puikiai reguliuoti temperatūrą net ekstremaliomis sąlygomis. Taip prekių ženklas nustatė naują kokybės standartą antklodžių ir pagalvių kategorijoje ir tai užtikrina jau daugiau kaip 15 metų. Taip pat TEMPRAKON gaminiams suteikta keletas tarptautinių sertifikatų, tarp jų ir NASA bei „Oeko-Tex“ sertifikavimo programų patvirtinimai.

RINGSTED DUN – stabilumas miegant.

RINGSTED DUN prekių ženklo antklodės ir pagalvės pradėtos gaminti 1947 metais. Nuo to laiko bendrovė stabiliai ir nepriekaištingai gamina gaminius, kurių sudėtis, technologija ir dizainas užtikrina puikų miegą visiems naudotojams. Gamybos metu gaminiai pripildomi išskirtinės Europoje kokybės pūkų. Prekių ženklas apima platų Danijoje pagamintų aukštos kokybės antklodžių ir pagalvių asortimentą. Prekių ženklo pagalvės gaminamos įvairių aukščių ir formų, pritaikomos tiek suaugusiems, tiek vaikams – tai leidžia prekių ženklui rikiuotis tarp labiausiai pageidaujamų miegamojo asortimento gamintojų tiek Danijoje, tiek visoje Europoje.

Su DANNEVIK – į sapnus senovės skandinavų karalystėje.

DANNEVIK yra senovės skandinavų įkvėptas išskirtinis Danijos pagalvių ir antklodžių prekių ženklas. Tai rodo ir prekių ženklo gaminių išvaizda – senosiomis runomis dekoruoti pirmieji modeliai pavadinti to meto karalystės atstovų vardais. Prekių ženklo gaminiai atitinka kiekvieno poreikius. Siūlomos tiek vėsinančios, tiek atvirkščiai – šilumą sulaikančios antklodės. Taip pat didelis – įvairių aukščių DANNEVIK pagalvių modelių pasirinkimas.

FOSSFLAKES – tikram skandinaviškam miegui.

Prekių ženklas FOSSFLAKES – tai naujos kartos pagalvės ir antklodės. Danijoje sukurtas prekės ženklas pasaulyje garsėja tuo, kad užtikrina kokybišką miegą. Prekių ženklo gaminiai gaminami su specialiu antialerginiu užpildu, kuriame nėra šalutinių gyvūninių produktų – jis tik atkuria natūralių žąsų ir ančių pūkų savybę sulaikyti orą. Gaminiai tarnauja ilgiau ir juos lengviau prižiūrėti, panašiai kaip ir kitus poliesterio gaminius. FOSSFLAKES gaminiai skirti visai šeimai.