Omniva

Omniva paštomatai

Dėmesio! Dėl šiuo metu vykdomo karantino norint užtikrinti, kad prekės jus pasiektų kuo greičiau, siuntinys gali būti padalintas į kelis atskirus siuntinius. Prekių pristatymas taip pat gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Dėkojame už supratingumą! Daugiau informacijos rasite čia – https://www.jysk.lt/svarbi-informacija.


 

Prekių užsakymo bendras svoris negali viršyti 30 kg, prekių dydis negali viršyti 38x64x39 cm

Vienos siuntos siuntimas į bet kurį paštomatą Lietuvoje kainuoja 1,80 EUR. Nemokamas pristatymas į Omniva paštomatus užsakymams virš 20 eurų. Pasiūlymas galioja 2020 04 01 - 2020 04 30. 

Suformavę ir apmokėję užsakymą prekę gausite per artimiausias 1–3 darbo dienas (Pristatymo laikas gali prasitęsti iki 1–4 darbo dienų gruodį ir per akcijas).

Kai tik siunta pasieks terminalą, jūsų nurodytu telefono numeriu automatiškai bus išsiųsta SMS žinutė su unikaliu kodu, kurį įvedę į terminalo sistemą automatiškai atidarysite spintelę, kurioje yra jums adresuota siunta.

Maksimalus siuntos laikymo terminale terminas yra 7 dienos!*
*Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad po 7 dienų termino pabaigos siunta bus grąžinta į JYSK sandėlį ir bus perduota pakartotinai pristatyti tik po papildomos 1,89 EUR sąskaitos už transporto paslaugas apmokėjimo.

Grąžintą siuntą galėsite atsiimti ir JYSK parduotuvėje, iš anksto su JYSK klientų aptarnavimo specialistu susitarę e. paštu info@jysk.lt arba paskambinę tel. Nr. +370 521 42484.

Tikslūs „Omniva“ paštomatų adresai: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai