Atraskite nepriekaištingą miego kokybę su continental tipo lovomis 6 prekės

Pasinerkite į lovų su čiužiniais pasaulį, kuriame elegancija dera su praktiškumu jūsų miegamojo erdvėje. Šios continental lovos su integruotais čiužiniais - tai funkcionalaus dizaino šedevras, leidžiantis sutaupyti vietos ir nekeliantis jokių nepatogumų. Mūsų kontinentinės lovos, pavyzdžiui, erdvios 140x200 cm arba talpios 90x200 cm, puikiai derės prie jūsų gyvenimo būdo ir užtikrins, kad kiekvienas pabudimas būtų atgaivinantis ir malonus. Tikslingai pagamintos continental lovos atitinka įvairius poreikius ir pageidavimus. Vertinantiems minimalistinį požiūrį puikiai tiks mažesnio dydžio lovos, o didesnėse lovose yra pakankamai vietos išsitiesti, todėl jos garantuoja puikų miegą. Taip pat padidinkite asmeninį komfortą pasirinkę stilingus galvūgalius, kurie puikiai papildys jūsų continental tipo lovą.

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas

6 prekės

 1. Galvūgalis H70 BUTTONS

  PAPILDOMA -10% SU KODU OFF10

  2 dydžiai
  Nuo 199,-
  Nuo 189,-
 2. Iki -33%
  Kontinentinė lova GOLD C50+H20 PLAIN

  PAPILDOMA -10% SU KODU OFF10

  4 dydžiai
  Nuo Special Price 549,- Regular Price 799,-
 3. Kontinentinė lova PLUS C30+H10 PLAIN

  PAPILDOMA -10% SU KODU OFF10

  • Surinktos prekės dydis: 90x206x115cm
  669,-
  499,-
 4. Kontinentinė lova GOLD C25+H70 BUTTONS

  PAPILDOMA -10% SU KODU OFF10

  4 dydžiai
  Nuo 999,-
  Nuo 699,-
 5. Reguliuojama lova GOLD E5

  PAPILDOMA -10% SU KODU OFF10

  2 dydžiai
  Nuo 1 199,-
  Nuo 899,-
 6. Reguliuojama lova GOLD E40

  PAPILDOMA -10% SU KODU OFF10

  1 dydis
  Nuo 1 399,-
  Nuo 999,-
Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas

6 prekės

Continental tipo lovos įvairiems dydžiams

JYSK lovų su čiužiniais asortimente galite atrasti du pagrindinius dydžius, kuriuos pritaikysite prie savo poreikių. Pavyzdžiui, universalios 90x200 cm lovos, idealiai tinkančios kompaktiškam kambariui, arba didesnės 140x200 cm lovos, skirtos tiems, kurie mėgaujasi erdve ir patogumu. Klasikinio 90x200 cm dydžio lova suteikia nesenstančio žavesio bet kokiam miegamajam, suteikia pakankamai komforto neužimdama per daug vietos, todėl puikiai tinka svečių kambariams ar mažesniems butams. Kita vertus, 140x200 cm dydis suteikia daug erdvės išsitiesti ir mėgautis prabanga erdvioje miegamojoje zonoje, idealiai tinkančioje pagrindiniam miegamajam. Šios lovos yra efektyvaus erdvės išnaudojimo pavyzdys - jose įmontuoti čiužiniai sukuria minimalistinį, supaprastintą vaizdą, kuris puikiai tiks bet kokiame kambaryje. Dėl sumanios konstrukcijos iki minimumo sumažėja papildomų baldų poreikis, todėl miegamojoje zona tampa atviresnė ir laisvesnė erdvė.

Lengva priežiūra, užtikrinanti ilgalaikį komfortą

Ilgaamžiškumo paslaptis slypi paprastame, bet veiksmingame valymo režime. Su mūsų kontinentinėmis lovomis higiena ir komfortas žengia koja kojon. Naudojamos medžiagos parinktos ne tik dėl patogumo, bet ir dėl to, kad jas lengva prižiūrėti. Naudodami tik drėgną šluostę, be vargo pašalinsite dulkes ir nedideles dėmes, o tai padės išsaugoti audinio išvaizdą. Suprantame, kad jūsų lova yra daugiau nei baldas - tai investicija į jūsų gerovę. Todėl rekomenduojame vengti aštrių cheminių valiklių, kurie gali pažeisti čiužinio pluoštą ir struktūrą. Vietoj to rinkitės švelnius valymo būdus, kurie išlaiko lovos kokybę. Toks būdas prailgina lovos tarnavimo laiką ir prisideda prie sveikesnės miego aplinkos.