PAGALVĖS
Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas

2 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
2 prekė(s)

Kokybiškos pagalvės kokybiškam miegui

KOKYBIŠKAS MIEGAS ANT JYSK PAGALVIŲ

Pagalvė turi didelę įtaką miego kokybei, todėl rinktis ją reikia kruopščiai.  Galbūt manote, kad dėl blogo miego kalta lova, tačiau taip gali nutikti ir dėl pagalvės, todėl svarbu pasirinkti tokią, kuri jums tiktų.  JYSK siūlo įvairių rūšiųpagalvių vaikams ir suaugusiems,  turime klasikinių ir anatominių pagalvių. Siūlomos pagalvės skirtingoms miegojimo pozoms ir poreikiams, pavyzdžiui, jei kenčiate nuo kaklo skausmų ar alergijos. Mūsų pagalvių vadove galite rasti tinkamą pagalvę visoms miegojimo pozoms

SINTETINIAI UŽPILDAI - GOLD ? GOLD – AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ Rinkitės gaminius, pažymėtus GOLD ženklu dėl išskirtinės kokybės ir aukščiausios kokybės medžiagų už prieinamą kainą.

 1. Pagalvė FJELLDAL KRONBORG
  • Surinktos prekės dydis: 50x70x15cm
  • Medžiaga: 100% silikonizuotas poliesterio pluoštas, 100% poliesterio mikropluoštas
  • Spalva: balta
  19,99
  14,99

NATURALŪS UŽPILDAI - GOLD ? GOLD – AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ Rinkitės gaminius, pažymėtus GOLD ženklu dėl išskirtinės kokybės ir aukščiausios kokybės medžiagų už prieinamą kainą.

 1. Pagalvė LUX
  2 dydžiai
  Nuo  39,99
  Nuo  34,99
  Promo omniva free shipping Nemokamas pristatymas į OMNIVA paštomatus virš 20 EUR

Anatominės pagalvės sveikam miegui ir poilsiui

Anatominės pagalvės yra specialiai sukurtos prisitaikyti prie jūsų galvos ir kaklo formos tam, kad maksimaliai atpalaiduotų raumenis ir padėtų pasinerti į ramų ir gilų miegą. Čia rasite platų iš memory putos pagamintų anatominių pagalvių pasirinkimą.

Mūsų siūlomos anatominės pagalvės padės jums tinkamai pailsėti ir sutikti dieną žvaliems. Šios pagalvės ypač tinka tiems, kas kenčia nuo kaklo skausmų ir prasto miego. 

Peržiūrėkite mūsų platų anatominių pagalvių pasirinkimą bei įsigykite sau tinkamą jau šiandien! Čia visada rasite prekių gera kaina ir galėsite įsigyti daugelį produktų su akcija.

Sintetinių užpildų pagalvės patogesniam miegui

Pagalvės su sintetiniu užpildu turi kelias naudingas savybes. Tokios pagalvės yra užpildytos poliesterio pluoštu. Šio tipo prekės puikiai praleidžia orą bei sugeria drėgmę, todėl ypač tinka alergiškiems žmonėms. 

Sintetinio užpildo pagalvės taip pat yra atsparios aukštoms temperatūroms, nesivelia bei yra itin lengvos. Tai labai palengvina jų priežiūrą ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.

JYSK internetinėje svetainėje rasite platų pagalvių su sintetiniais užpildais pasirinkimą puikia kaina. Išsirinkite sau tinkamą pagalvę jau šiandien ir įsigykite prekių internetu pigiau!