Vasariška aplinka tikrai nereiškia tik sodo, terasos ar balkono baldų. Kiekviena smulkmena kuria atmosferą, kurią siekiame susikurti besimėgaudami vasara. Sužinok, kokie yra tie daiktai, kuriuos privalai įsigyti, kad Tavo vasaros poilsio vieta taptų dar patrauklesnė!

APŠVIESTI NAKTĮ

Lemputės ir žibintai bus puikus sprendimas tiems, kas vasara mėgaujasi vakarais. Ypač magišką atmosferą sukurs lempučių girliandos, pakabintos viršuje. Tuo tarpu sodui labai tiks žibintai su saulės baterijomis, kuriuos galima stabiliai įstatyti bet kurioje vietoje.Jiems įkrauti pakaks vien tik saulės šviesos.

DEKORATYVINĖ TEKSTILĖ STILIUI IR KOMFORTUI

Bet kurį patogiausią sodo baldą dar patogesnį padarys tinkamas kėdės paminkštinimas. Nedidelėms terasos ar balkono kėdėms tiks įprasti kėdžių paminkštinimai arba dekoratyvinės pagalvėlės, o didesnėms kėdėms bei gultams rinkis paminkštinimą su įvairių dydžių dalimi nugarai. Prisimink, kad spalvų vasarą negali būti per daug, todėl nebijok rinktis skirtingų atspalvių ir raštų vienam baldų komplektui.

APSAUGOK SAVE NUO SAULĖS, LIETAUS IR UODŲ

Pavėsinę ar markizę įprasta įsigyti siekiant apsisaugoti nuo lietaus prastu oru. Tačiau saulės taip pat gali būti per daug, todėl skėtis nuo saulės, tinkantis prie aplinkos, tikrai bus naudingas aksesuaras. Terasoje ar sode tikrai pravers ir žvakės ar tinkleliai nuo uodų. Neužmiršk ir apie dažnai pasitaikantį vėją, kad jis nenupūstų staltiesės ar servetėlių nuo stalo, įsigyk nedidelį, tačiau svarbų dekoro elementą, tarnausiantį kaip svarelis.

PRAKTIŠKI AKSESUARAI

Jei terasos ar balkono grindys nusidėvėjo, jas galima nesunkiai atnaujinti su medinėmis terasos plytelėmis – lengvai surenkamos ir pritaikomos prie įvairių matmenų grindų. Šilumai palaikyti vėsesniais vakarais arba priešingai – atsivėsinti karštomis dienomis puikiai tiks terasos šildytuvas ar ventiliatorius. Jei norisi pasišildyti prie ugnies, tačiau aplinka tam netinkama, išbandyk ypatingą ugniakurą plieniniame inde. Taip pat verta pagalvoti apie sodo aksesuarų priežiūrą, pavyzdžiui, specialius dangalus sodo baldams, minkštiems tekstilės gaminiams ar skėčiams nuo saulės.