Kasmet ir mes, JYSK, su nekantrumu laukiame spalvų įmonės „Pantone“ paskelbtos metų spalvos, kad atrinktume atitinkamų atspalvių produktus iš JYSK asortimento. 2024 m. spalva išrinkta „Peach Fuzz“, kurią verčiant pažodžiui būtų galima pavadinti „persikų pūku”. Kaip nurodo pats pavadinimas, šią spalvą charakterizuoja švelnus persikų atspalvis, iš dalies susijungiantis su pasteliniu rožiniu atspalviu. Pažiūrėkite, ką siūlo JYSK savo asortimente, kad kuo labiau priartėtumėte prie šios nuostabios metų spalvos ir jos atspalviais papuoštumėte savo namus!

SPALVOS ŽMOGIŠKASIS FAKTORIUS

„Peach Fuzz“ atspalvis simbolizuoja žmogiškąją empatiją ir abipusį ryšį. Šis švelnus persikų atspalvis primena, kad kasdieniame skubėjime verta sulėtinti tempą ir labiau rūpintis savimi bei vienas kitu. Spalvos taikumas ir jaukumas žmonėms sukels tokias pačias emocijos, o tai tik dar labiau sustiprina spalvos reikšmę aplinkoje – ją galima pritaikyti panaudojant įvairias interjero detales.

Vaza ULF

Dekoratyvinė pagalvėlė KUGLEASK

Valgomojo kėdė BISTRUP

SPALVOS EMOCIJOS

Romantiškasis „Peach Fuzz“ atspalvis asocijuojasi su tokiomis švelniomis medžiagomis, kaip satinas ar šilkas. Taip pat šis atspalvis puikiai atsispindi ant matinio stiklo ar keramikos, nes išryškėja spalvos lengvumas ir subtilumas. Savo aplinkoje pritaikydami į „Peach Fuzz“ panašius atspalvius, sustiprinsite spalvų paletę atitinkančias emocijas – tai gali būti pozityvi kūno ir proto harmonija arba vidinė ramybė bei tyla kasdieniame ir skubotame gyvenimo ritme.

Vaza PETTER

Lentyna ASSENS

Apklotas MYRHATT

SPALVŲ DERINIAI

Kalbėdami apie kitų spalvų įtaką „Peach Fuzz“ atspalviui ir sėkmingiausius namų interjero derinius, galime išskirti keletą sėkmingų pavyzdžių. Pavyzdžiui, oranžiniai rausvas atspalvis puikiai derės su tamsiai mėlynomis ar violetinėmis spalvomis, nes jų fone atspalvis išsiskirs – bendra nuotaika bus vis dar ramybės kupina, tik su ryškios spalvos akcentu. Taip pat šalia puikiai atrodys visiškai balti ir šviesiai pilki atspalviai, kurie dar labiau sustiprins šiai spalvai būdingą ramią atmosferą. Kadangi ši spalva yra artima natūralių atspalvių paletei, kiti jos atspalviai, pavyzdžiui, smėlio ar natūralaus medžio, itin puikiai derės.

Kavos staliukas HORNSYLD

Dubuo CHRIS

Dekoratyvinė pagalvėlė LILJE