Miegas neabejotinai yra svarbiausia žmogaus kasdienybės dalis. Paprastai tariant, miegodami tinkamai pailsime, be to, tuo metu atsigauna mūsų smegenys ir kūnas. Todėl miegamasis turėtų sietis su poilsiu ir ramybe. Tačiau kai kuriems žmonėms šis kambarys atstoja ir mokslo ar darbo vietą – tokiais atvejais svarbus funkcionalumas ir galėjimas miegamajame tiek ilsėtis, tiek būti produktyviam. Norint pasiekti šį tikslą, laikas rasti viską, ko reikia, kad miegamasis atitiktų visus Jūsų norus ir poreikius. JYSK baldų asortimentas nenuvils net reikliausių klientų.

GERIAUSIAS LAIKAS LOVOJE

Ieškodami lovos atkreipkite dėmesį ne tik į jos dizainą ir tinkamumą interjerui, bet ir į plotį. Jei miegate vienas, tačiau miegojimo padėtis primena žvaigždutę, pasirinkite lovą, kurios plotis būtų ne mažiau kaip 140 cm, kad būtų patogu miegoti bet kokioje padėtyje. Dviem asmenims, mėgstantiems miegoti plačiai, siūlome rinktis didžiausio pločio lovą – JYSK parduotuvėse yra net 180 cm pločio lovų. Papildomo komforto suteiks dydį ir individualius poreikius atitinkantis putų poliuretano ar spyruoklinis čiužinys. Apsisprendę, kokio pločio lovos reikia, galite pagalvoti ir apie interjerą. JYSK siūlo medinius, metalinius ir audiniais aptrauktus lovų rėmus, prie jų galima pritaikyti ir putų poliuretano, ir spyruoklinius čiužinius.

PASIRŪPINKITE DRABUŽIAIS – IŠSIRINKITE SPINTĄ

Spinta yra neatsiejama namų dalis, ypač reikalinga miegamajame. Ji turėtų būti pakankamai didelė, kad tilptų ir šiltesni drabužiai, tačiau negali užimti per daug vietos kambaryje, ypač jei gyvenate nedideliame bute. JYSK siūlo skirtingo dydžio, įvairaus dizaino ir funkcijų drabužių spintas, puikiai derančias prie skirtingo interjero. Populiariausi yra ąžuolo modeliai, kurių natūralus atspalvis bet kuriai patalpai suteiks šviesumo ir lengvumo. Mėgstamos ir visiškai baltos spintos, tinkančios skandinaviško stiliaus interjere. Galimos įvairios spintos lentynų ir kabyklų kombinacijos, atitinkamai galima rinktis ir dydį bei durų kiekį. Jei patalpa nedidelė, rekomenduojame rinktis spintą su veidrodinėmis durimis – tai bus ir funkcionalus sprendimas, ir suteiks kambariui erdvės įspūdį.

INTERJERO AKCENTAS SU NAUJA KOMOD

Prie bet kurios spintos miegamajame puikiai tiks komoda, į kurią susidėsite plonesnius drabužius. JYSK galima išsirinkti ir vertikalias, ir horizontalias komodas priklausomai nuo patalpos dydžio. Komodas, kaip ir spintas, siūlome įvairių matmenų ir atspalvių. Daugelis komodų modelių priklauso jau esamai baldų kolekcijai, todėl bus lengviau apsipirkti tiems, kurie miegamąjį įsirengia visiškai naujai. Be to, derantis lovos, drabužių spintos ir komodos komplektas tikrai tiks bendram miegamojo vaizdui. Šiose kolekcijose yra ir naktiniai staleliai, kurie atlieka begalę funkcijų, o kambaryje užima labai mažai vietos.

PRAVARTŪS BALDAI POILSIUI IR DARBUI

Dažnai manome, kad foteliai svetainėje skirti tik svečiams, nes patys sėdėsime ant sofos. Tačiau taip tikrai nėra – tinkamas fotelis patogus bus ne tik svetainėje, bet ir miegamajame. Pastatykite jį tolimiausiame kampe taip, kaip patinka Jums. Tai bus nedidelis ramybės uostas, vietelė, kur galėsite prisėsti su knyga ar puodeliu arbatos ir apmąstyti prabėgusią dieną. Tetrūksta stilingo pastatomo šviestuvo, derančio pledo, dekoratyvinių pagalvėlių ir ramybės uostas gatavas! Kad būtų dar patogiau, pasirinkite fotelį, kurio padėtį galima keisti į gulimą.