Baldų montavimas
1. Pakuotės gabenimas
Ant grindų pakuotę su baldais statykite atsargiai, kad nepažeistumėte jos kampų. Sunkias dėžes rekomenduojame kelti dviese.
 
2. Pakuotės atidarymas
Atidarant dėžę rekomenduojame nenaudoti aštrių daiktų. Nors gamintojai naudoja poroloną ir kitas medžiagas prekėms apsaugoti, peilis gali prasiskverbti pro pakuotės kartoną ir pažeisti prekių paviršių.
 
3. Pasiruošimas
1. Prieš pradėdami prekių surinkimo procesą, atskirkite ir patogiai susidėkite visus dėžėje esančius daiktus pagal instrukciją.
2. Sunkius daiktus rekomenduojama surinkti toje vietoje, kur jie bus laikomi, kad būtų išvengta pažeidimų gabenant.
3. Pasirūpinkite, kad surinkimui turėtumėte pakankamai vietos, grindys būtų švarios, be jokių nuolaužų, akmenukų, varžtų ir pan., kurie gali pažeisti paviršius.
4. Surinkimo metu pakuotės kartoną galite pasitiesti po surenkamais baldais, kad juos apsaugotumėte.
 
4. Laikykitės instrukcijų
Visada laikykitės surinkimo instrukcijų ir baikite kiekvieną etapą vadove nurodyta eilės tvarka.
 
Patarimai:
✔ Įrankiai. Jeigu įmanoma, nenaudokite elektrinių įrankių. Naudodami elektrinį grąžtą, nustatykite mažiausią jo galingumą.
✔ Mediniai kaiščiai. Kaiščiai turėtų būti kalami guminiu plaktuku. Įsitikinkite, kad jie įkalti kaip įmanoma giliau. Priešingu atveju kaiščiai gali išsikišti pro išorinį paviršių, kaip pavyzdžiui - stalčiaus priekinę pusę ar viršutines plokštes. Juos itin svarbu įstatyti į skyles, pažymėtas surinkimo instrukcijos vadove. Nestatykite jų tiesiai į stalčiaus priekinę pusę ar viršutines plokštes.
✔ Galinės sienelės. Net jeigu galinė sienelė ne visada matoma, labai svarbu ją tinkamai pritvirtinti, naudojant visas pakuotėje esančias vinis. Tai padės baldą išlaikyti taisyklingos formos. Svarbu, kad prieš tvirtinant galinę sienelę daiktas būtų kiek ✔ įmanoma stabilesnis. Geriausia iš pradžių sutvirtinti visus keturis kampus. Būkite itin atidūs tai darydami, kad vinys būtų įkaltos tiesiai, o ne kiaurai.
✔ Stalčiaus bėgeliai. Pasirūpinkite, kad varžtai būtų įsukti taip giliai, kad netrukdytų laisvam stalčiaus darinėjimui.
✔ Durų lankstai. Jei surinkus duris jos nėra visiškai tiesios, jas galima ištiesinti šiek tiek pareguliuojant lankstus. (Žr. schemą)