Baldų surinkimas

1: Dėžės tvarkymas

• Atsargiai pastatykite dėžę ant grindų, kad nepažeistumėte jos kampų. Sunkias dėžes kelkite dviese.

2: Dėžės atidarymas

• Atidarydami dėžę pasistenkite nenaudoti peilio. Nors gamintojai naudoja poroloną ir pan. prekėms apsaugoti, peilis gali prasiskverbti pro išorinės dėžės kartoną ir pažeisti paviršių ar apmušalus.

3: Pasiruošimas 

• Prieš pradėdami surinkimo procesą, inventorizuokite visus dėžėje esančius daiktus pagal surinkimo instrukcijų vadovą.  
• Atskirkite ir tvarkingai sudėkite visas sudedamąsias dalis.    
• Sunkius daiktus rekomenduojama surinkti toje vietoje, kur jie bus laikomi, kad būtų išvengta pažeidimų gabenant.     
• Pasirūpinkite, kad surinkimui turėtumėte pakankamai vietos, grindys būtų švarios ir be jokių nuolaužų, kurios gali pažeisti paviršius. Nedidelė vinis ar akmenukas gali smarkiai pažeisti paviršius. Puiki mintis - surinkimo metu panaudoti išorinę kartono dėžę kaip kilimėlį.

4: Laikykitės instrukcijų

• Visada laikykitės surinkimo instrukcijų ir baikite kiekvieną etapą vadove nurodyta eilės tvarka.

Patarimai:

Įrankiai. Jeigu įmanoma, nenaudokite elektrinių įrankių. Naudodami elektrinį grąžtą, nustatykite mažiausią jo galingumą.    
Mediniai kaiščiai. Kaiščiai turėtų būti kalami guminiu plaktuku. Įsitikinkite, kad jie įkalti, kaip įmanoma giliau. Priešingu atveju mediniai kaiščiai gali išsikišti pro išorinį paviršių, pavyzdžiui, stalčiaus priekinę pusę ar viršutines plokštes. Labai svarbu kaiščius įstatyti į skyles, pažymėtas Surinkimo instrukcijų vadove. Nestatykite jų tiesiai į stalčiaus priekinę pusę ar viršutines plokštes.    
Galinės plokštės. Net jeigu galinė plokštė ne visada matoma, labai svarbu ją tinkamai pritvirtinti, naudojant visas pateiktas vinis. Tai padės daiktą išlaikyti taisyklingos formos, tačiau svarbu, kad prieš tvirtinant galinę plokštę daiktas būtų kiek įmanoma taisyklingesnės formos. Geriausia iš pradžių įkalti vinis į keturis kampus. Būkite itin atidūs kaldami vinis, kad jos būtų įkaltos tiesiai, o ne kiaurai per matomas vietas.    
Stalčiaus bėgeliai. Pasirūpinkite, kad varžtai būtų įsukti kuo giliau, jog būtų galima stalčių laisvai atidaryti ir uždaryti.
Durų lankstai. Po surinkimo durys gali atrodyti įstatytos kreivai, tačiau jas galima ištiesinti šiek tiek pareguliuojant lankstus. (Toliau pateiktoje schemoje vaizduojama, kaip juos sureguliuoti)

Prašome palaukti...

{{var product.name}} buvo pridėta į jūsų krepšelį. Ar jūs norėtumėte:

Tęsti pirkimą - Žiūrėti krepšelį
Tęsti pirkimą
Žiūrėti krepšelį