Didelį poveikį turi net nedideli pokyčiai – įsidėmėk tai, jei nori atsinaujinti virtuvę. Vos keli nauji daiktai virtuvėje suteiks įkvėpimo gaminti ir mėgautis maistu. Susipažink su naudingais patarimais ir dar naudingesniais daiktais, kurie suteiks virtuvei malonesnį ir šviežesnį vaizdą!

VISKAS SAVO VIETOSE

Pagrindinės daiktų laikymo sistemos virtuvėje yra stalčiai. Juose patogu laikyti nedidelius maisto ruošimo ir valgymo įrankius, lėkštes ir dubenis. Kad atsirastų daugiau vietos ir kitiems indams bei priedams, o kasdieniai puodeliai būtų po ranka, prie sienos pritvirtink nedidelę lentynėlę. Į ją sudėk dažniausiai naudojamus daiktus ir papildyk dekoracija ar augalu – taip sukursi gyvesnį patalpos interjerą!

DARNUS REIKMENŲ STILIUS

Pirkdami plastikinius reikmenis, dažniausiai renkamės pačias įvairiausias spalvas. Tai gali sukelti chaosą bendrame virtuvės vaizde. Kad virtuvė atrodytų gaiviau, rinkis medinius įrankius – servetėlių laikiklius, pjaustymo lentas ir bambukinius dubenėlius. Prie jų tiks pinti krepšeliai, kuriuose galima laikyti prieskonius, konservuotus produktus ir kitas smulkmenas.

NAUJIENOS IR PRIE STALO

Įprastus indus pakeisk į ką nors ryškesnio – tai sukurs visai kitokią nuotaiką prie stalo, o galbūt net pagerins tavo ir kitų namuose gyvenančių valgytojų apetitą. Tai gali būti raštuoti sriubos dubenėliai, įvairių spalvų kavos puodeliai ar naujos formos užkandžių padėklas. Atsinaujinti padės ir nauji stalo padėkliukai. Rinkis patinkančių spalvų ir formų apvalius arba stačiakampius padėkliukus. Nauja staltiesė taip pat pasitarnaus kaip šviežias interjero elementas, negana to, apsaugos stalą nuo nešvarumų ar įbrėžimų.

MALONIEMS TVARKYMOSI DARBAMS

Virtuvė yra patalpa, kurioje ne tik gaminame ir valgome, bet ir tvarkomės. Čia svarbiausi padėjėjai bus derantys virtuviniai rankšluosčiai ir indų plovimo reikmenys. Pakeisk senus rankšluosčius visiškai nauju rankšluosčių komplektu. Jei pasirinksi atspalvius, derančius prie virtuvėje dominuojančių spalvų, nereikės jaudintis dėl į akis krentančių skudurėlių, kabančių ant virtuvės lentynų ar stalčių rankenų. Indų plovimą palengvins tinkamos kempinės ir šluostės, lengvai sugeriančios drėgmę ir greitai išdžiūstančios.