Mus spėjo palepinti ne tik ryškūs saulės spinduliai, bet ir dideli karščiai. Belieka sėdėti lauke ir mėgautis šiuo nuostabiu vasaros sezonu. Pasirūpink, kad sėdėti būtų kuo patogiau Tavo sodui, terasai ar balkonui pritaikytoje kėdėje. Pažiūrėk – bus, ką išsirinkti!

KOMFORTIŠKI PIETŪS

Sėdint prie pietų stalo, kėdė turėtų būti stabili ir su kuo tiesesniu atlošu, kad valgio metu būtų komfortiška. Iš pradžių rekomenduojama rasti kėdę, kurios aukštis tiktų prie pietų stalo. Tuomet reikėtų pagalvoti apie medžiagą – jei planuojama kėdes palikti lauke ilgesniam laikui, geriau rinktis kėdes iš polirotango ar plastiko. Jei jos bus nešamos į vidų, drąsiai galima dairytis į medines ar medžiaga aptrauktas kėdes.

SANDVED JEKSEN RAVNEBAKKE

ERDVĘ TAUPANTIS FUNKCIONALUMAS

Jei Tavo sode, terasoje ar balkone nėra daug vietos, rinkis kėdes, kurias galima laikyti sudėjus vieną ant kitos arba sulankstomas kėdes. Be to, sulankstomos kėdės toli gražu nėra nepatogios ar nepatvarios, kaip dažnai įsivaizduojame. JYSK siūlo įvairių medžiagų sulankstomų kėdžių variantų – jos yra labai patogios sėdint ir lygiai taip pat jas patogu laikyti.

KAMSTRUP SYLTEN LOMMA

SEKANT MADOS TENDENCIJAS

JYSK asortimentas nuolat atnaujinamas ir papildomas naujausiais skandinaviško dizaino modeliais, neatsiliekant nuo interjero tendencijų. Vis dažniau žmonės renkasi kėdes iš pinto polirotango, kurių dizainas gali būti išties įvairus. Tai gali būti ir valgomojo kėdės, ir žemi, poilsiui skirti krėslai ir net sofos.  Taip pat populiarėja dizainas, kai maišomos skirtingos medžiagos ir sukuriama kažkas naujo ir unikalaus.

HAJSTRUP FASTRUP EDDERUP

DAR NEPATIRTAS PATOGUMAS

Yra kėdžių, ant kurių sėdime, ir yra tokių, į kurias įgrimztame. JYSK siūlo įvairių konstrukcijų ir medžiagų vadinamuosius gilius krėslus – juose sėdėti bus itin patogu, nes nereikės sėdėti beveik ant krašto, o jame tiesiog paskęsti. Jie yra neįtikėtinai patogūs, be to, padėjus minkštą pagalvėlę, patirsi neregėtą komfortą.

LILLESAND NABBEN DANNEMARE