Kas gali būti maloniau ir džiaugsmingiau gyvenime, nei didelės ir mažos Tavo atžalos pergalės? Jas visada verta atšvęsti, ypač todėl, kad metams bėgant vaikai tokius dalykus atsimena geriausiai. Jei skirsi laiko net mažiausioms akimirkoms atšvęsti, Tu ne tik suteiksi džiaugsmo, bet ir sukursi daugiau malonių prisiminimų. Paklausi – kaip galima tai padaryti, kiekvieną kartą vaikui įteikiant iš tiesų naudingą dovaną? Atsakysime – dovanojant daiktus, kurie vaikui reikalingi, kad namuose jaustųsi dar geriau ir patogiau. O kaip pertvarkyti vaiko kambarį? Pasisemk idėjų šiame el. laiške ir atrask savo vaikui tinkamiausius kambario įrengimo sprendimus iš JYSK prekių asortimento!

SALDŽIAM MIEGUI IR ŽAISMINGIEMS SAPNAMS

Vaikų kambaryje, kaip ir suaugusiųjų miegamajame, pagrindinis elementas yra lova, todėl prieš pasirūpinant likusiu kambario įrengimu, pirmiausia nuspręsk, kuri lova bus tinkamiausia Tavo vaikui. O svarstant apie patalynės užvalkalus mažiesiems, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į medžiagą. Geriausias pasirinkimas vaikams bus grynos medvilnės medžiaga, nederinant su ypač prabangiu šilku ar kitomis medžiagomis. Svarbiausia, kad pasirinkta medžiaga būtų pralaidi orui ir patogi vaikui. Tuomet drąsiai žvalgykis į patalynės užvalkalus – tinkamiausią dizainą rinkis pagal tai, kokie raštai, gyvūnai ar žaislai Tavo vaikui patinka. Tai galėtų būti nuo rožinių patalynės užvalkalų su vienaragiais iki ryškesnio dizaino su animacinių filmų herojais.

GILLELEJE

GULSIPPA

EIRUN

SKATINK VAIZDUOTĘ IR KŪRYBIŠKUMĄ

Jei vaiko kambaryje trūksta dekoracijų arba būtina jas pakeisti, tai galima paprastai įgyvendinti renkantis dekoratyvinę tekstilę – pledus, kilimus ar dekoratyvines pagalves. Kilimą patiesk pačiame vaikų kambario viduryje arba jau anksčiau išsirinktame kambario žaidimų kampe, nes šioje vietoje vaikas praleis didžiausią dienos dalį. Papildę šį kampelį dekoratyvinėmis pagalvėmis ir žaismingo dizaino pledais, kasdienei vaiko erdvei suteiksite žaismingumo ir skatinsite kūrybingumą.

ARISTEA

MICKEY

BANKSIA

TVARKAI PALAIKYTI

Kad ir kokia gausybė žaislų atsirastų vaiko kambaryje, nereikėtų pamiršti mokytis tvarkos ir organizuotumo. Tam, kad vaikui būtų lengviau įsisavinti šias „pamokas“, papildyk kambarį vienspalve lentyna ir į ją sudėk skirtingų spalvų bei dizaino medžiagines ar plastikines dėžes. Taip galėsi skirtingus daiktus sudėlioti į atskiras dėžes, o vizualūs skirtumai padės vaikui lengviau įsiminti, kurioje dėžėje laikomos konstrukcinės plastikinės kaladėlės, o kurioje – minkšti žaislai. Be to, leidus vaikui pačiam išsirinkti šias dėžes, galėsi įsitikinti, kad jam bus lengviau įsidėmėti savo paties sprendimus.

KRESTEN

HERNING

RISO