JYSK Verslo klientų katalogas

JYSK B2B PROGRAMA VERSLO KLIENTAMS

Peržiūrėkite mūsų naująjį B2B katalogą, kuriame pristatomos aktualiausios šio sezono prekės, tinkančios įvairiems verslo sektoriams. Katalogas suteiks įkvėpimo esamiems ir planuojamiems verslo projektams. Susipažinkite su plačiu prekių asortimentu, išsirinkite ko tik širdis geidžia ir savo verslui gaukite ypač palankių pasiūlymų!


PATOGUS APSIPIRKIMAS INTERNETU, TAIP PAT JYSK PARDUOTUVĖSE VISOJE LIETUVOJE
Apsilankykite vienoje iš JYSK parduotuvių Lietuvoje ir susipažinkite su mūsų įvairių produktų kategorijų asortimentu – nuo baldų ir čiužinių iki sodo baldų komplektų. Jei kyla klausimų dėl konkrečių prekių, į juos tikrai atsakys mūsų draugiški ir viską išmanantys JYSK konsultantai. JYSK pagalba klientams ir maloni apsipirkimo patirtis yra mūsų prioritetas aptarnaujant kiekvieną klientą. Artimiausią JYSK parduotuvę lengvai rasi čia
 
PLATUS IR ĮVAIRUS ASORTIMENTAS BEI GREITAS PRISTATYMAS
JYSK B2B verslo klientams taikomos specialios nuolaidos ir lanksčios pristatymo sąlygos. Verslo klientams siūlome įvairių gaminių, tinkančių bet kuriam sektoriui ar projektui – baldus naujam biurui įsirengti, tekstilės prekes apgyvendinimo paslaugas teikiančioms įstaigoms, baldų komplektus kavinėms ir restoranams, taip pat interjero dekoravimo prekes arba praktiškas verslo dovanas.
 
Taip pat čia galima peržiūrėti kitus JYSK katalogus čia!
 
SUSISIEKITE SU MUMIS JAU DABAR IR SAVO VERSLUI GAUKITE GERIAUSIĄ PASIŪLYMĄ!
Telefonas +371 2245 0063
El. paštas [email protected]