Vien todėl, kad šilčiausiu metų sezonu nepraleidžiame tiek daug laiko savo namuose, tai nereiškia, kad jie nenusipelnė geros išvaizdos. Šiai vasarai padarykite savo namus gražesniais, naudodamiesi efektyviais sprendimais ir pasinerkite į savo namų grožį!

DAUGIAFUNKCIAI BALDAI

Galvok praktiškai ir savo vasarnamiui rinkis daugiafunkcius baldus. Pavyzdžiui, kėdžių pagalvėlių ir kitų vasaros daiktų saugojimo dėžę galima naudoti ir kaip kavos staliuką. Taip sutaupysi vietos ir viską, ko reikia, turėsi po ranka. Taip pat kėdę, ant kurios pietauji, gali panaudoti kaip naktinį staliuką prie lovos. Rinkdamasis nedidelius kavos staliukus laukui, įvertink jų dizainą – vėliau juos galėsi naudoti viduje.

PATOGUS MIEGAS BET KURIOJE PATALPOJE

Vasarnamyje miego niekad nebus per daug. Išsirink dailią sofą-lovą gyvenamajam kambariui, kad patalpa bet kuriuo metu galėtų virsti miegamuoju. Jei Tavo vasarnamyje yra papildomų svečių kambarių, juose gali naudoti sulankstomas lovas arba dviaukštes lovas – taip kambario erdvę bus nesunku pritaikyti įvairiam žmonių skaičiui.

SMULKMENOS IR NIEKUČIAI

Tokios nedidelės detalės kaip lemputės, vazos, indeliai ar dėžutės padeda sukurti tikrąjį „hygge“ pojūtį. Namai tampa jaukesni su kiekviena nauja smulkmena. Jaukumo suteiks ir tekstilės gaminiai, pavyzdžiui, pastelinių spalvų pledai ir prie interjero derančios dekoratyvinės pagalvėlės. Komfortas ir stilius vienoje vietoje. Jei vasarnamyje norisi šiek tiek kūrybiškumo, rinkis įdomius dekoratyvinius elementus, kurie suteiks ypatingą akcentą iš pažiūros nuobodokai patalpai.